Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van, hogy ettől kicsit...

Miért van, hogy ettől kicsit jobban leszek?

Figyelt kérdés
Az emlékbetöréseim, pánikrohamaim után, ha hányok egy ideig elmúlik a szorongás?

2022. jún. 12. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem helyreáll a pH egyensúlyod. [link]
2022. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Igen mert úgy érzed kiadtad mahadból ami nyomasztott vagy ami rossz volt. De ez nem jó megoldás mert nagyon hamar reflexessé fog válni és okádni fogsz mindentől ami bánt.

Nem tudom hámytatod e magad vagy magától jött a hányási reflex. A jobbik eset ha magadat hánytattad. Ilyet soha ne csinálj többet. Ha magától jött akkor próbáld elterelni a gomdolataid ilyenkor mert erre nem lenne jó rászokni. Nekem hasmenéssel volt ugyan ez. 2 évig kijött belőlem minden a stressztől. Nagyon nehéz volt leküzdeni meg így élni is.

2022. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
46%
A fiatalkori mentális betegségek döntő többsége a nyugati típusú táplálkozás következtében felborult bélflóra műve. Amikor hánysz, kiadod magadból a "mérget" amivel a hiányos bélflórád küzdött, és megkönnyebbülsz.
2022. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3, 32 vagyok.
2022. júl. 19. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
18%
3. Ez nem erről szól. Nem kell mindenhol osztani a bélflórád.
2022. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!