Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus, pszichoterapeuta...

Pszichológus, pszichoterapeuta Veszprém megye és környékén?

Figyelt kérdés
Már jó ideje gondolkodom azon, hogy szakemberhez forduljak, de nehéz megtenni az első lépést. Gyakran érzem azt, hogy semmi motivációm nincs az élethez, vannak hullám völgyek, mikor kicsit jobb, aztán megint minden sz@r. Amik régen örömmel töltöttek el már nem érdekelnek, azt érzem hogy nincs semmihez se kedvem, csak sodródok az árral. Itthon igyekszem leplezni mit is érzek, de néha nehéz már színlelni, a szüleim lerendezik annyival, hogy rossz a természetem, a barátomnak meg nincs kedve még munka után ezzel is foglalkozni. Szóval Veszprém megye és környékén keresek megbízható szakembert, aki kicsit fel tudna rázni és akire lehetne számítani.

2022. jún. 15. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Previcy Erzsébetet ajánlom Veszprémben.
2022. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, félregépeltem: Prevics
2022. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, után nézek!
2022. jún. 16. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom P.E-t, nekem nem olyan jók a tapasztalataim vele.
2022. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, esetleg mással van jobb tapasztalod?
2022. jún. 24. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak nála voltam, mással nem próbálkoztam végül, nem tudok ajánlani mást sajnos, de nekem ő csalódás volt.
2022. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!