Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » NSFW Miért lehet ez a kép a...

NSFW Miért lehet ez a kép a fejemben?

Figyelt kérdés
Engem kilencedikben az oidipusz vagy kinek a sztorija teljesen traumatizált, és legszívesebben az elmémet vágtam volna ki, mert nagyon vizuális vagyok. Egyszer évekkel később, egy csaj közölte, hogy neki apakomplexusa van. Nem igazán tudtam mit jelent, csak sejtettem. Én meg itt belegondoltam, hogy ez az én esetemben hogy nézne ki, újra előjött az oidipusz emlék, és próbáltam elfelejteni és törölni újra a memóriámból. Az elmúlt egy évben, nők téren változott nagyon az ízlésem. Korábban a szép popsi vonzott, és nem érdekelt van e vagy nincs melle, mostmeg inkább az érdekel, hogyha van valaki, akkor azokkal foglalkozhassak elég sokat. Aztán láttam egy tiktokot, ahol egy csaj valami olyan dumát rakott ki captionbe, hogy "amikor néhány percnél tovább foglalkozik (insert mellre utaló emoji)" és a szöveg amire tátogott valami olyasmi volt, hogy i know you think i am... Rengeteg idő volt mire rájöttem mire utal és a kommentek segítsége kellett... Szóval ezután újra itt volt az oidipusz kép a fejemben, ami miatt meg már azért nem használtam ki azóta se a bögyösebb partnereimet, mert mivan ha az ő fejükben id ez van, és mostmár totál bizarr nekem az egész, mert látok egy jó mellet, egyből erre a videóra asszociálok, és hát értitek. Oltári bosszantó nekem ez az egész. Nem tudom már ezt kezelni, közben meg nem tudom kiélni magam, mert azon agyalok, hogy lehrt ezt fogja a partnerem gondolni, hogy én így gondolkodom, aztán ott van máris a fejembem a király története. Teljesen elrontva és bizarrá téve az egészet :/ pár napja meg már kifejezetten azt álmodtam, hogy hazajön a felmenőm aki szült, lelült a kanapéra terpesztett és már majdnem elkezdődött a borzalom mire szerencsére felébredtem. Ilyen se volt még. Nagyon felkavart. Mit kéne tennem? Hogyan tudnám ezt az egész fejbeni problémát feloldani?
2022. jún. 16. 00:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!