Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom elviselni a hiányát...

Nem tudom elviselni a hiányát mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


2 hete egy értelmrtlen balesetben elvesztettem a párom. Azóta kb nem eszek, nem alszok csak vegetálok. Rettenetesen hiányzik.

Miért ilyen kegyetlen az élet? 19 éves volt, én vagyok 22.


Minden érzékem tompa, nem érdekel senki és semmi. Fog ez változni? Néha úgyérzem miért nem engem talált meg az a nyomorult részeg sofőr 😭



2022. jún. 16. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Fog.
2022. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Majd feldolgozod idővel.
2022. jún. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy fog-e változni arra nem tudok válaszolni, nekem ilyesmit eddig több mint fél év alatt nem sikerült feldolgozni.
2022. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is, fogadd őszinte részvétemet. Ez természetes, hiszen a fiatalkori, váratlan és értelmetlen halál a lehető legrosszabb az összes gyász közül. És engedd, hagyd magad ez megélni. Fogadd el, hogy elvesztettél egy számodra fontos embert, váratlanul. Ennek feldolgozása időbe telik, nem kell siettetni. Maximum akkor fordulnék szakemberhez, ha a gyász már a megélhetést veszélyeztetné.
2022. jún. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!