Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő amég diagnosztizáln...

Mennyi idő amég diagnosztizálnak anorexiát?

Figyelt kérdés

A tüneteim egyeznek, viszont még nem vizsgáltattam ki magamat.

Hogy működik egy ilyen kezelés? Elmegyek szakemberhez, és utána mi történik?

Mennyi idő amég fel tudnak állítani egy diagnózist?


2022. jún. 17. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Pszichiáter 10 perc után már írja is a gyógyszert. Nem fogja érdekelni semmi.
2022. jún. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyorsan, de pszichológushoz menj, ő nem ad gyógyszert, ami mellesleg sokszor indokolatlan is.


Gyógyszert az esetleges depresszív hangulat miatt kaphatsz, valamint, hogy ne gondolkozz pl az öngyilkosságon (mint sok anorexiás teszi).

2022. jún. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Anorexiát könnyű diagnosztizálni, de maga a gyógyulási folyamat nehéz, mert az anorexiások a súlyuk fentartása vagy elvesztése érdekében képesek nagyon ügyesen manipulálni az emebreket, képesek nagyon ügyesen elkendőzni a bajt. Én például nagyon jó trükköket tudtam a méredzkedésre. Egy baki is volt, egyszer megittam két liter vizet orvosi méredzkedés előtt de nem bírtam kivárni a méredzkedést.
2022. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!