Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs erőm tovább élni, ez...

Nincs erőm tovább élni, ez már nem normális?

Figyelt kérdés
Rengeteg problémám és traumám van, most kezdtem el szakemberhez járni, azt érzem nagyon lassan haladunk és úgy érzem mintha egy hatalmas nyílt sebet egy sebtapasszal próbálnánk meggyógyítani. Nagyon nem vagyok jól, nincs kihez forduljak. A családommal kb semmiről nem tudok beszélni, teljesen elzárkóznak ettől a témától is és nem is bízok meg bennük. Úgy érzem állandóan teljesítenem kell, de semmi nem sikerül, kudarcok sorozatának élem meg az életem. Egyetemre nem járok be, mindenki úgy tudja, hogy nemsokára ballagok, fogalmam sincs hogy közöljem velük, hogy mégsem, és sajnálom, hogy egy csak egy beszari roncs csalódás vagyok. Szerettem tanulni mégsincs erőm és beilleszkedni sem sikerül. A napjaim nagyon monotonak, kb. nem csinálok semmit, felkelni sincs kedvem és nem tudom megengedni magamnak, hogy élvezzem az életet, mert csak egy csalódás vagyok, egy kudarc. Nagyon gyakran érzem azt, hogy nem bírom tovább és nem szeretnék tovább élni, de nem akarok másnak evvel traumát okozni, bár az számomra kínzóan fáj, ha látom, hogy sírnak miattam, ez sem jobb. A legtöbb kapcsolatomat, megszakítottam, kb senkinek nem válaszolok sem üzenetben, sem telefonon, szégyellem magam, nem tudok döntéseket hozni, nem értem mi történik. Lehet kicsapnak egyetemről is, de ahhoz is bátortalan vagyok, hogy felvegyem a telefont. Fogalmam sincs hogy jutottam el idáig, annyira nem ezt akartam, annyira boldog akartam lenni, de nem sikerül. Az állandó szorongás és a rossz gondolatok megbénítják az egész életem. Nincs erőm semmihez, tudom, hogy munkát kellene keressek, de nincs erőm, az sem érdekel ha az utcára tesznek és félek, hogy valami nincs rendben a testemmel, már egy fél éve majdnem folyamatosan vérzek, de annyi pénzem sincs és bátorságom sem, hogy elmenjek orovshoz.

2022. jún. 17. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Valószínűleg a vérzésed a dolog eredője, ettől erősen vashiányod lett, és annak a tünetei miatt vagy ilyen gyenge testileg-lelkileg. Az sztk-ban a nőgyógyász ingyen van, menj el.
2022. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kaptál Covid elleni oltást? nagyon sok nőnek okoz sokáig tartó vérzést.
2022. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező mentsd meg magad!


Neked az a legnagyobb bajod, hogy teljesen eltávolodtál a lelkedtől.


Ahogy már előttem is írták, a vérzést kéne valahogy megszűntetni. Jó lenne ingyenes rendelésre elmenni, ne szégyenkezz bármit is mond az orvos...a lényeg, hogy ezt intézd el.


A többit őszintén szólva teljesen megértem. Valahol olvastam, hogy mi már egy nárcisztikus világban élünk és aki kicsit is empata, érző lény már nem, vagy csak nagyon nehezen tudja a lényét megélni. Vagyis ebből következik az, hogy lelkibeteg lesz..


Én már rengetegszer akartam öngyilkos lenni. Nemrég felkerestem egy klinikai szakpszichológust, de néhány alkalom után otthagytam.

Azóta is magamon segítek. A baj az volt, hogy nem teljesen tudtam megnyílni előtte.


Megpróbáltam, esélyt adtam a dolognak, de nem jött össze.


Én is egyetemre járok, de annyit csúsztam már. Az se biztos, hogy elvégzem.


Barátaim nincsenek, sose voltak, csak haverok. Bár én se tudtam megbecsülni őket ez tény!


Mióta totál egyedül vagyok, sok mindent másképp látok. De olyan sebezhető így élni, nincs aki megvédjen. 🤣


Nemrég megint szerelmes lettem, de rögtön eszembe jutott az elviselhetetlen személyiségem, amivel tuti elüldözném szegény férfit.


Én vágyom a szeretetre, de nem tudom befogadni azt.

2022. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
ha öngyilkos akarsz lenni javaslom a mérgező növényeket. az a leghumánosabb s ha nem halsz bele, akkor utólag nem fogsz lenyomorodni.
2022. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-esre ne hallgass! nem az öngyilkosság a megoldás. a családod összetörne, magadat meg megfosztod egy életnyi örömtől. ami van, és vár rád, hidd el. most nagyon szar a szitu, elhiszem. de basszus, nehogy feladd nekem, inkább írj
2022. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!