Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegségek okozhatnak...

Milyen betegségek okozhatnak szorongást?

Figyelt kérdés
Vitamin hiány vagy bármi hormonális gond,mint a pajzsmirigy vagy más okozhat szorongást, félelmeket?

2022. jún. 19. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
F3ldolgozatlan lelki traumák, kóros önbizalomhiány.
2022. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden
2022. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam az izzadó tenyér kb mindig jelen volt, még itthon is, ez még akkor is probléma volt mikor minden vágyamat kiélhettem, ha normálisan táplálkoztam, ha magamba tömök 1 patikát akkor is, sajnos vannak ilyen szorongó emberek, bár én ennek ellenére mindent megteszek, de a 4 fal közt is ez van xd És hogy mi baj? Hát orvosi szemmel semmi, bár néha nagy ritkán kiszárad a kezem, de akkor annyira, hogy kenni kell, meg a vízbe egyből szétázik a tenyerem, de ennyi.
2022. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Pajzsmirigy és vashiány is okozhat, tapasztalat.

Nem törvényszerű, van akinek ugyanazon laborértékekkel semmi,vagy egész más tünetei vannak.

2022. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kilátástalan jövő, meg kell felelni, bizonytalan munkahely, ezek közrejátszanak.
2022. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A depressió
2022. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!