Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a "jobb" állapot? Ha...

Melyik a "jobb" állapot? Ha valaki depresszióval küzd, és kínok kínját éli át vagy szellemi fogyatélosnak lenni és egy szobanövény szintjén élni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Inkább lennék szobanövény.
2022. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Depresszió jobb, mondom én ezt úgy hogy súlyos depresszióval vagyok diagnosztizálva
2022. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Hat...

Aki "szobanoveny szintjen" van, annak nincs sok problemaja... marmint nem fog fel semmit belole. Viszont allando ellatasra, gondoskodasra szorul. Magyarul, ha nincs, aki ellassa, gyakorlatilag halalra van itelve.

A depresszio (sulyossagtol fuggoen) kezelheto, illetve adott esetben szinten tarthato.


"Csak" depresszios voltam, igy nem tudok igazan a masik oldalrol nyilatkozni. (Szerencsere!!!)


Viszont nem is szeretnem megtapasztalni. Az idoskorrol is az a velemenyem, h addig van ertelme a hosszu eletnek, mig tudsz gondoskodni magadrol valamint fogod a korulotted levo vilagot. Minden mas csak vegetalas. Koszi, de nem

2022. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Áh, a depresszió mélyén mi elvagyunk nyugiba pár itallal meg sorival, a be meg a kiutak rosszak, néha elkapunk valami flowt azért.
2022. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Crisopher ***** válasza:
100%
Azért én találkoztam szellemi fogyatékos emberekkel és amúgy ők a maguk szintjén boldogok. Egy depressziós személy viszont nem boldog
2022. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De szellemi fogyatékos már sosem lesz normális, a depresszió viszont szinten tartható
2022. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékos nem tudja, hogy mi a helyzet vele.
2022. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy migrénem alatt a szókincsem kb 50 alá ment, tudtam, hogy mit akarok mondani, csak nem tudtam hozzá szavakat, amit meg igen kb dadogva, olyan szar helyzet, hogy már ezen bedepiznék ha úgy maradok, pláne, hogy ott ugyan így tapasztaltam mindent, csak kifejezni nem tudtam magam, tehát kitudja, lehet egy fogyatékos pont így van ezzel nem?
2022. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!