Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen nyugtatót érdemes...

Milyen nyugtatót érdemes fogyasztani ami kikerüli a rövid idõn belüli újabb frontin bevételét?

Figyelt kérdés

Tud valaki tanácsot,javaslatot,véleményt vagy nézõpontot írni?

1 éve sikerült megszabadulnom a nagy mennyiségû frontin hasznälattól de már fél hónapja újra visszaestem.

Sopront hívtam automatikusan hogy tudnak e fogadni mert ott sok segítséget kaptam de azonnal elhajtottak,mert a helyi jelentkezö is nagyon sok.Természetesen megértem.Én egyedül lakom,egy 110 fõs faluban...azonban elhatároztam magam,hogy egyháztag leszek és bármilyen nehéz is felkelni,megyek és tanulok a tagoktól.Segélybõl élek.Egy városba szeretnék költözni,ahol vannak programok és persze emberek,nem lennék egyedül.

Eddig Nyírõ,Kiskovácsi,Péterffyben voltam.A területileg illetékes pszicháter az egyik hely orvosa is és rosszul váltunk el,kirúgott a helyrõl.Persze már nem az vagyok aki voltam.

Ezekrõl a helyekrõl már kiutasítottak mert az elvonási tüneteim miatt!!!nem voltam udvarias.

Mit tanäcsoltok,addig amíg még több gyógyszert nem veszek be ?

Az az idõszak pokoli volt ès még idõben szeretném megfékezni az egyre eròsebb függõséget.



2022. jún. 19. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Tanulj tiszteletet, tanulj meg uralkodni magadon és számolj el 20-ig, mielőtt az orvosodnak válaszolsz. A segély nem jogosít fel arra, hogy udvariatlanul viselkedj. Magánorvosnál még lehet, hogy fogadnak.
2022. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Önuralom: a gyógyszerekkel és a viselkedéseddel kapcsolatosan is.


Orvostól bocsánatkérés.

2022. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nyírő egy elég rossz hely, a Péterffy egy fokkal jobb, de az is borzasztó. Ha az orvos elutasít az őt minősíti. Ergo ő sem udvarias. Bocsánatot soha ne kérj orvostól, az a dolga, arra esküdött fel, hogy segít. Orvosi Kamaránál fel is lehetne jelenteni. Vagy panaszt tenni a betegjogi képviselőnél.
2022. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
:o ilyet hogy tehet egy orvos, hogy nem lát el???
2022. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom ez nem a kérdésedre válasz, de én ezt tudom tanácsolni neked: milyen az életed, elégedett vagy vele, mik a gondjaid, azokat hogy lehetne megoldani?

A szorongás mindig egy üzenet hogy valami nem jó az életedben, változtatnod kell. Van olyan az életedben, amin kellene? Pl költözés egy városba, vagy külföldre és ott munkát vállalni...?


A gyógyszer ezeket mindig csak el fogja nyomni. Sose fogod azt érezni, hogy már nem érzed szükségét, ha az okát amiért szeded, nem tárol fel. Ne haragudj ha nem ezt akartad hallani, de ez az igazság.

Ha gondolod írj privit, szívesen meghallgatlak :)

2022. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!