Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás - félelem okozhat...

Szorongás - félelem okozhat ilyet ?

Figyelt kérdés
190 -es pulzus alvás alatt , okosóra szerint , ebből én annyit éreztem hogy álmomban tudatosult hogy nagyon magas a pulzusom de mikor felébredtem nem éreztem semmi hasonlót , olyan mintha alvás alatt lenne csak , olyan mintha akkor nem tudom hogy mondjam , nem lenne ami határt szab a szorongásnak , lehet ettől volt , vagy lehet szívritmuszavar ?

2022. jún. 19. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Erotikus álom is okozat ilyet, de szorongás vagy rémálom is. Van valami más problémád is a szíveddel vagy csak hipochonder vagy?
2022. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alacsony nagyon gyakran a pulzusom , 50 - körül , néha alatta , attól félek h egy torsades de pointes nevü veszélyes ritmuszavar.
2022. jún. 19. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem tudom, hogy mitől lehetne neked olyanod, másrészt akkor hogy lehet, hogy megélted a reggelt?
2022. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as te "vágod" hogy miről beszélek ?
2022. jún. 19. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt vágom, hogy felkeltél reggel panasz nélkül, mint bárki más, aztán elkezdted magad felidegesíteni az okosórád által mutatott adatokon, ami lehet mérési hibától kezdve akármi és talán nekem is azt írta volna, ha ilyesmivel aludnék. Ha ezzel te találsz olyan orvost, aki komolyan végig hallgat, akkor nagyon sokat fizettél neki és nagyon jó színész.
2022. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szorongás okozhat ritmuszavart, de azt azért napközben is csinálná. Azért jó lenne tudni, hogy hányszor van ilyen, mert 1 alkalom lehet épp mérési hiba is, azért jó lenne nem állnál neki halált vizionalni miatta
2022. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha gyakrabban lesz ilyen, akkor mérd meg hagyományos mérővel is. Nem mindig pontosat az okosórák.
2022. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!