Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kijöttem a depresszióból?

Kijöttem a depresszióból?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam depressziósnak, de valahogy mégis, nem tudom elmúlt-e, még mindig csak azt várom hogy vége legyen az életemnek, de nem lennék öngyilkos.

2022. jún. 23. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Gratulálok
2022. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem ,hogy elmúlt volna csak úgy magától, ez nem így működik.

Ha azt várod mikor lesz vége az életednek az semmiképp sem jó, gondolom nincs motivációd sem élni vagy bármit csinálni.

Szerintem keress fel egy pszichológust, mert egyedül sajnos nehezen fogsz kijönni belőle, ha egyáltalán sikerül. Én is járok pszichológushoz és sokat segít, könnyebb valaki hozzáértővel megbeszélni a terheinket.:)

2022. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Ha azt várod, hogy vége legyen az életednek, az úgy mégis hogy jön össze azzal, hogy kijöttél a depresszióból?
2022. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
én most hagytam el egy gyógyszert de még terápiára járok. Azt mondják, hogy igyekezzek sok, különféle élményt szerezni, szervezni, erőltetni, amikből tudok töltődni. Ezt csinálom is. A terápia célja egy új normalitás, amiért meg kell dolgozni. Igyekszem, néha azért jön a kétségbeesés, mert vannak még megoldatlan feladataim. Hajrá mi!
2022. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Szóval legyen vége az életednek, de már nem vagy depreszios? Mesélj még...
2022. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
ilyen felfelé tartó hullámzással lehet állítólag kijutni belőle, tehát néha kicsit újra rosszabb. Szóval csak dolgozz magadon még, folytasd a terápiát, vagy másik dokival ,vagy valami önsegítő csoporttal ,vagy önsegítő könyvekkel, meg amit a 4-ben írtam
2022. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Én ennyi információ alapján nem tudom eldönteni, hogy kijöttél-e. De a négyesnek igaza van, hogy önfejlesztéssel, terápiával jobban leszel, viszont a hullámzások akkor is meglesznek
2022. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!