Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenkinek van depressziós...

Mindenkinek van depressziós epizódja élete során?

Figyelt kérdés
Nekem hihetetlen hogy van akinek ne lenne.. nem olyan nehéz depresszióba esni, bár úgy lenne

2022. jún. 26. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
van, de a többség észre se veszi, hanem átlendül felette.
2022. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha minden rosszkedvet, gyászt felcímkézünk vele, akkor igen, az emberek döntő zöme átesik ilyen szakaszon, a teljes élet része. Nyilván, akit félévesen elvisz egy baleset, az megússza.
2022. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem. Amíg en nem eszem bele a bipolba addig el sem tudtam képzelni hogy van ilyen pokol
2022. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem mindenkinek van olyan, hogy rosszabb passzban van, nőknek pláne, mert a hormonális ingadozás és a menstruáció is eléggé rá tudja nyomni a bélyegét a hangulatára. Aki azt mondja, hogy mindig boldog, az szerintem önámító. Én is elég pozitív ember vagyok, bár voltak, vannak olyan helyzetek az életemben, aminél sokan nem tudnának elégedett lenni az életükkel, én mégis az tudok lenni. De ettől még nekem is vannak rosszabb napjaim, ez teljesen normális. Az tudja értékelni a jót, aki volt már mélyen is.
2022. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
A többségnek soha nincs depressziója élete során. Rossz kedve viszont mindenkinek van.
2022. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem évek óta van, és még mindig nem sikerült kijönni belőle 28 évesen. Tekintve, hogy nincs rendes szakember a környéken, esélytelen, hogy egyedül kimásszak ebből.
2022. jún. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem volt, kezelést nem kaptam, de 2-3 év alatt ki tudtam rázódni belőle, hála az ideiglenes pénzügyi sikereknek. azóta megint szegény vagyok, de a depi nem jött vissza
2022. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!