Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Itt miért kérdezik meg az...

Itt miért kérdezik meg az embert, hogy mi traumatizálta?

Figyelt kérdés
Csak lejjebb lökik az embert, aki alapból sincs jól.

2022. jún. 26. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a kellő ismeretek birtokában lehet előrevivően válaszolni. A trauma nem lesz kisebb attól, hogy nem beszélnek róla.
2022. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert akinek baja van, az nem közhelyeket akar hallani, hanem személyesebb segítséget akar. Ahhoz pedig ismerni kell, hogy pontosan mivel állsz szemben.

Elhiszem, hogy nehéz, nekem is az volt de, ha 1ről a 2re akarsz lépni akkor beszélni kell róla és a "gyógyulás" sem egyszerű.

2022. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kiteszek egy kérdést, leírom, hogy elfogok menni szakemberhez, de privátban bombáznak arról, hogy mi a traumám és mi történt. Ugyanúgy közhelyeket adnak válasznak.

Mikor nem erről akartam beszélni csak egy kérdést tettem fel, elmondani ráérek a szakembernek.

2022. jún. 27. 07:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából eléggé a két véglet van ilyenkor, ha a kérdezés szándékát nézzük. Vannak olyanok, akik azért teszik, hogy plusz infót kapjanak és annak megfelelően tudjanak választ írni/segíteni, mert nem mindegy mi vezetett a jelenlegi állapothoz.


Sajnos ott a másik típus, akik igazából inkább csak faggatnak, mert kíváncsiak mi történt, pedig nem segítőszándékkal teszik ezt.

2022. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!