Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem találok...

Mit tegyek ha nem találok magánban pszichiátert?

Figyelt kérdés

Pontosítok.Senki se hajlandó felvenni azt a roh@dt telefont.Már vagy egy hete probálkozom de nem bírom sokáig.És mellé 0 visszajelzés vagy bármi.

Államilag meg nem mehetek mert szülők korlátoznak.Szerintük ráhatással lenne az egész életemre.Tényleg nem tudom mit csinálhatnék még,mindent megpróbáltam.jártam már pszichológusnál is,de az semmi volt.Semmit se ért,ennél komolyabb a helyzet



2022. jún. 29. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzed magánra, akkor felnőtt vagy. Mivel korlátoznak a szüleid, hogy bemenj a területi gondozóba?
2022. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne tedd tönkre az életed! Nekem ráment az egészségem
2022. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyár van, nyaralnak, majd ősszel próbálkozz újra. Addig olvasgass könyveket pl. Csíkszentmihályi Mihálytól.
2022. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Bocs, de olyan nincs, hogy senki nem veszi fel a telefont. Még akkor sem ha nyár van.
2022. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2

Nem vagyok felnőtt,épp ez az.azt mondták ők nem fizetnek semmit.és amúgyse kértem volna ilyet hisz nekem van problémám.

2022. jún. 29. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
De hogyan korlátoznak a szüleid az államiben??
2022. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
6. De ha nem fizetnek a szülők akkor miből akarsz msgándokit fizetni? Nem értem...
2022. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szakrendelőben kötelesek ingyen ellátni. Minden fiatal él meg kríziseket, talán hallgatnod kéne most a szüleidre. Járj el futni vagy úszni, nagyon jót tesz az idegeknek is.
2022. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!