Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olanzapin gyógyszert szedett...

Olanzapin gyógyszert szedett már valaki?

Figyelt kérdés

2 napja kapom ezt a gyógyszert.

Nektek milyen tapasztalatotok van, volt vele?



2022. júl. 3. 07:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire kapod? Nagyon álmosítja az embert
2022. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem biztos, hogy nagyon álmosít, engem a kifejezetten alvászavarra adott gyógyszerek se hozták meg a kívánt hatást. Mert mindenki máshogy reagál mindenre. Amúgy itt van a fiókomban, majd próbálnom kell.
2022. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Én kb úgy kelek fel tőle mintha nem is aludtam volna. Nem sokat segít, de ettől még neked beválhat. 10 vagy 5mg-os változatát szeded?
2022. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mèg tegnapelõtt indították el.

Csak azóta rossz a kedvem és növekedett a szorongás,lehet,hogy csak az elején van ez?

2022. júl. 3. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Az alvásigényt hosszabbítja. Zabáltat. Elvileg az elejétől csökkentenie kellene a szorongást.
2022. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csökkenti,reggeltõl kába vagyok és rossz a hangulatom.

Nektek volt így ?

2022. júl. 4. 12:50
 7/11 A kérdező kommentje:

csökkenti a szorongást...jobb lesz pár nap múlva a hangulatom ?

A ketileptet már elvették.

2022. júl. 4. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg azért nem érzed a szorongást csillapító hatását mert a Ketilept elhagyásának megvonási tünete a szorongás. Ez a magyarázat akkor állja meg a helyét, ha nemrég vették el a Ketileptet.
2022. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Èppen az van hogy csökkent a szorongás,kába vagyok délelõtt,de viszont kedvtelen ès letargikus vagyok a szedès óta.

Jobb lesz pár nap múlva ?

2022. júl. 4. 18:35
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom. Nekem nem a kedvem lett tőle rossz, hanem az zavart, hogy kiüt és állandóan éhes vagyok.


Orvosontól tudom, hogy alacsonyabb szintre stabilizálja a hangulatot, mint a Ketilept.

2022. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!