Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem megy ez nekem?Miért...

Miért nem megy ez nekem?Miért van az szociális fóbiásként, hogy nem megy mindenkivel a kommunikáció, csak avval aki nem erőlteti, nem akar segíteni stb??

Figyelt kérdés
Miért gondolok túl mindent, leginkább azoknál akik fontosak, így el is rontok mindent?? Nincs önbecsülésem. Eltelik úgy egy nap hogy nem csinálok semmit sem.. Pedig lenne mit, de valahogy szorongok miatta, így inkább bele sem kezdek.
2022. júl. 5. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy úgy mint én. Ezt fogadd el elsősorban és már egy lépéssel előrébb vagy. Gyogyszert nem tanácsolok, inkább csak menyj, járj el helyekre moziba akár egyedül is, ne ülj a 4 fal között semmiképp. Én is ilyen vagyok
2022. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hiába van mehetnékem, egyszerűen nem tudom rávenni magam semmire sem, (pedig gondoltam rá hogy elmegyek futni, vagy rajzolok, de nem tudom elfog a szorongás, és nem tudom kikapcsolni az agyam) kivéve ha nem tudom hogy köteles vagyok megcsinálni, ilyen a meló, és a suli, de most nyári szünet van, bár melózom(éjszakai műszak), fogalmam sincs mihez kezdjek akkor amikor van 1-2 szabad napom.
2022. júl. 5. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
válogass a TikTok videók közt. A kínai, ausztrál nagyon jó, csak tudni kell szelektálni.
2022. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as Tessék? Az a helyzet hogy engem a Tiktok nem érdekel, nem is használom!!!!!!
2022. júl. 5. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem benne van a válasz a kérdésedben. Persze, hogy annak a jelenlétében szorongsz jobban, aki fontos, hiszen mindig ott kattog a "mit gondolnak rólam" és ezért náluk halmozottan jelentkezik a szorongás. Nagyon ismerős, amit írsz... Nekem is szociális interakciókban intenzív időszakom van és szabadidőmben sem tudok kikapcsolni, pedig lenne mivel. De így nem lehet koncentrálni, megélni egy hobbit sem :( Nem tudom,mi lenne a megoldás, gyógyszereket nem szívesen szednék, de így is rossz. Kilapcsolni egyik pillanatról a másikra meg nem lehet ezeket a gondolatokat
2022. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!