Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az infláció miatt elkezdtem...

Az infláció miatt elkezdtem szorongani. Volt egy kisebb panikrohamszerum is. Van más is aki idegesebb az új világválság miatt?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok,4oras munka nettó 66500, plusz kivételes rokkantsági segely 33000. De csak április óta dolgozok.most egy hete táppénzre kiírtak mert beszedultem a toxikus emberek meg úgy minden miatt. Nagyon aggódok,ma voltam bevásárolni és minden 30-40%al magasabb.nincs kire támaszkodjak,van egy beteges kiskutyám is rá is kell költeni.mar a téli fára kéne felreraknom,de pl egy használt laptop 20000ft,rezsi és bamm alig marad.es nincs tartalékok.es ez a munkahely van csak.de sokszor szemetkednek és most melyre süllyedtem a depresszióba,mert ha bármi történik velem nincs aki segítsen.es ez az érzés nagyon aggaszt.masoknak van családja,de az én anyám tönkre akar tenni,ki akar lakoltatni a saját hazreszembol.mert neki szolgalmi joga van. Hosszú sztori.. Csak nagyon magányosnak érzem magam. Nm akarom magam sajnaltatni,csak kíváncsi vagyok hogy ki hogy éli meg az aremelkedest? Más is stresszel hogy az euró már 416 forint? Mi lesz ősszel..kész vagyok nagyon.

2022. júl. 8. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ősszel? Lemondjuk az internetet és bejön a kannibalizmus.
2022. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Engem is aggaszt, pedig ennél jobb anyagi környezetben élek.
2022. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Megszavaztátok, akkor most tessék.
2022. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Jézus praktikus tanácsa (és ez húsbavágóan egzisztenciális):


"Ne aggodalmaskodjatok hát, és ne kérdezgessétek: Mit eszünk, mit iszunk? 32Ezeket a pogányok keresik. Mennyei Atyátok tudja, hogy ezekre szükségetek van. 33Ezért ti elsősorban az Isten országát és annak igazságát keressétek, s ezeket mind megkapjátok hozzá! 34Ne aggódjatok tehát a holnap miatt, a holnap majd gondoskodik magáról! A mának elég a maga baja. "


Működik a recept, de Istenre kell bízni magad hozzá (mint azt írja is fentebb).


Vannak olyan kaják, amik olcsók és nagyon egészségesek (kefír, májkrém, alma, stb)


Én átlag szinten éltem mindig is életszínvonalban,tehát nem szorultam még sose meg (család támogatott), de a munkaerőpiacra betörés és megmaradás, tehát egzisztencia teremtés, komoly gondokat okozott egykor, az félelmetes helyzet volt, és akkor amikor fenti sorokat olvastam, nálam betalált. Az istenhit segített változtatni.

2022. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!