Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt nevezhetem traumának?

Ezt nevezhetem traumának?

Figyelt kérdés

Amikor 8 éves voltam elváltak a szüleim. Ott történt olyan, hogy apám késsel a kezében fenyegetőzött és én vettem ki a kést a kezéből. Meg veszekedés közben lyukat ütött a falba, ajtóba. Talán ezek voltak a legdurvábbak a folyamatos veszekedések mellett.


És nem tudom eldönteni, hogy csak az én kisgyerek fejem fogta fel ezt durvának vagy tényleg az volt. Mert, ha ez most 29 évesen történne meg velem szerintem nem lenne rám nagy hatással. Meg sok embernek váltak el a szülei csúnyán és ezért nem értem, hogy miért vannak még mindig rémálmaim ezzel kapcsolatban.



2022. júl. 9. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp...
2022. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mindig rémálmaid vannak tőle, akkor igen, ez traumatizált téged és nevezheted traumának.
2022. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bőven...
2022. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!