Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan altassam el magam 80...

Hogyan altassam el magam 80 ora ebrenlet utan? (speed, spuri)

Figyelt kérdés

Tegnapelott tultoltam a cuccot meg kevertem massal is. Elotte nap max aludtam 4 orat. Az biztos hogy meg nem alakult ki ra a toleranciam, mert mindig csak 1-2 utca ment fel egy nap. Most viszont egy egesz napon keresztul toltam es elfogyott kb 2 gramm. Tegnap mar lejovon voltam, de annyira nem birtam elviselni hogy csinaltam meg utcat... Most ott tartok, hogy atlepem kb a 80 ora ebrenletet es 17 oraja szivtam fel az utolso utcat.


Sehogy sem sikerul elaludni, akarmit csinalok egyszeruen mintha nem lennek ra kepes. Nyugtató nem hat, tul nagy a kuszobom mar hozza. Cigit meg nem akarok mert k%rvara emelygek es volt hogy ezert behanytam. (mondjuk nem lenne mit kihanyni, tobb mint 3 napja nem ettem)


Ja es tegnap este ota nagyon durvaan haluzok. Mennyi ido mig tudok aludni v mit csinaljak mert g3cire kezdek teljesen bekattanni. (18/f)



2022. júl. 10. 14:38
1 2 3
 1/26 Z003 ***** válasza:
40%

"Sehogy sem sikerul elaludni, akarmit csinalok egyszeruen mintha nem lennek ra kepes."


Lehet hogy azért, mert tényleg képtelen vagy rá a cucc miatt? Vagy fordulj orvoshoz, vagy várd meg amíg kiürül és majd akkor tudsz majd aludni.

2022. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
Csak én reménykedek, hogy feldobja a talpát a drogos és nem kell lefoglalni vele egy mentőt vagy kórházi ágyat?
2022. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De ennyi idő után nem ürült volna még ki? Már szinte a halálomon vagyok.
2022. júl. 10. 14:50
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
Hívj mentőt, majd ők jó helyre visznek, ahol majd vigyáznak rád.
2022. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Én nem bírnék 80órát ébren lenni.És nagyon nem egészséges ilyen hosszú ébren lét.Figyelj,legyél nagyon bátor,és kérj orvosi segítséget.
2022. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
55%

Szerintem még várd ki a ma estét addig ne hívj mentőt, hátha akkor jobban rá tudsz hangolódni az alvásra. És így sikerül megúsznod a sok szart amikor majd tesztelni akarnak meg belevonják a rendőrséget is. Az emberi test sokmindent elbír, azért persze egy hét már sok, de jelenleg 3 napnál tartasz.


Kitartást és sok sikert az esti szunyához.

2022. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

7-34 óra között változik a felezési ideje, a vér és a vizelet pH-jától függően. Igyál sok vizet, egyél valamit, és vitesd be magad mentővel a toxikológiára. Ott majd csinálnak veled valamit, hogy kiürüljön.


Azért vagy a halálodon és azért hallucinálsz, mert 80 óra ébrenlét baromi egészségtelen és eléggé megviseli az idegrendszert.

2022. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
13%
Vegyél be max adag nyugtatót. 6 óra múlva is.
2022. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Ne hívj mentőt, ilyenkor automatikusan ki kell fizetni a beszállítás és ellátás költségeit.
2022. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%

Toxikológián gyógyszer mérgezéssel voltam. Semmit nem kellett befizetni.


Ha bevisznek, akkor vmi bealtató szert adnak. Pl 2 mg Rivó. A kiürülest nem tudják gyorsítani. Sokat kell inni vagy esetleg adnak infúziót folyadék pótlásra.

2022. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!