Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha várólistán vagyok 1 éve,...

Ha várólistán vagyok 1 éve, akkor elfelejtettek visszajelezni vagy még nincs szabad hely?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 éve vagyok várólistán, de nehezen hiszem el, hogy az ott dolgozó 10 szakember egyikénél sem szabadult fel egy nyomorult hely.
2022. júl. 11. 21:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Hívd fel a helyet,és tudakold meg, hogy mi a helyzet. Egy év alatt szerintem vissza kellett volna jelezniük.
2022. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen várólistáról beszélünk?

Nem saját kép ugyan, de sajnos ilyen is van.

[link]

2022. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
#2, ez soros (vagy párhuzamos) propaganda, bûzi brüsszeli migráns vagy, aki óvodákban kampányol a dzsenderváltásért….Magyarország jobban teljesít….éljen a foci! Éljen István izé Orbán király! /s
2022. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország előre megy, nem hátra...
2022. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kevés az anesztes orvos... egy ismerősömnek epekövei vannak görcsöl.. egy megyei kórházban azt mondták nem tudják mikor tudják megműteni, mert nincs altató orvos.. szakorvosok vannak.. de altató orvos nélkül nem tudnak mit tenni.. sürgős eseteket látnak el, erre van ember.. inkább nem mondok többet..
2022. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem teszel rosszat, ha rákérdezel, de ha valóban várólistán vagy, akkor nem felejtettek el. Az, hogy nem tudod elképzelni, hogy hely nem szabadul fel, az nem jelent semmit, sokan vannak rajtad kívül előrébb ebben a sorban.
2022. júl. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.
2022. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!