Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Medazepam és alkohol?

Medazepam és alkohol?

Figyelt kérdés

Tudom, pont az ilyen féle gyógyszerek után inni a legveszélyesebb...


Kb. január óta szedek napi 3x felet, és ráadásul ennek a hatása tart a legtovább, ha jól tudom, szóval kb. napokat kellene várnom, ha rendesen akarnék inni, ezzel tisztában vagyok...


Gyerekem született, és folyamatosan mondják a rokonok, haverok, tartsunk tejfakasztót. Már szégyellem azt mondani, hogy nem, így végül rávettem magam.


A tervem az, hogy van 3 fajta ital, csak megkostolom mindet (szinte csak "megnyalni", még egy felest sem, maximum összesen annyit), és ennyi, ők pedig igyanak.


Reggel 11-kor vettem be utoljára (meg egy concort, azt napi 1-et iszok reggel), direkt azóta nem, estére tervezzük.


Ha ma nem veszek be már többet, és csak megkostolom, aztán alkoholmentes sört iszok, az még belefér?


Mióta gyógyszert szedek, nem ittam, bár előtte is csak bulikon, ritkán.


27/f


2022. júl. 13. 18:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Na kb. 1 felesnek a felét ha megittam, de szerintem annyit sem.
2022. júl. 13. 19:13
 2/7 A kérdező kommentje:
Az is csak a Fütyülős kókusz-ananász likőr 24,5%-osból volt, tehát nem kóstoltam meg mindet.
2022. júl. 13. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen jó ez a kérdés mindjárt meg is válaszoltad magadnak :D egyébként nem értem miert kötlező alkoholt inni bármilyen buliban. Nem értik meg a barátok hogy gyógyszerre nem szabad? Járj bulizni azzal nincs baj. Csak na igyál alkoholt

Ennyi. Aki nem érti meg az nem a barátod.

2022. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindenhol más hagyományok vannak, a gyerek egészségére ittunk, meg hogy meglett, és nem buliban voltunk. 1 felest sem ittam meg és még megvagyok.


Én nem mertem inni, az egyik ismerősöm meg frontinra full részeg lett, azt kutya baja...


Utólag meg már kár kötekedni, okoskodni. Akkor jöhetett volna válasz, már túl vagyunk rajta.

2022. júl. 14. 18:25
 5/7 A kérdező kommentje:
És de, megértették, nem is erőltették utána, csak annyit kértek, hogy koccintsak velük egyet egy pici itallal, ahogyan írtam is.
2022. júl. 14. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekelt a kérdesed. Szólj be annak az egy embernek aki válaszolt

Taps! Nyilván a gyerek sokkal egészségesebb lesz ha a szülei nyugibogyóra isznak. Logikus :D

2022. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek ilyen szarokat szedni 27 évesen? 2 napot nem bírsz ki nélküle akkor szerintem ez már függőség. Fél felest meg fölösleges inni, akkor inkább ne ittál volna.
2022. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!