Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok?

Pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

1 hónapja körülbelül,hogy a munkahelyemen rosszul lettem vert a viz szedultem remegtem ugy ereztem ki kell mennem mintha megorulnek kapkodtam a levegot. Hazaertem lefekudtem. Felkeltem mintha nem is en lennek a sajat boromben minden nagyon furcsa volt. Azota egyszer fordult elo ilyen “roham”. Itthon voltam paromat vartam haza a munkabol szinten ugyanezek a tunetek. Sikerult megnyugodnom viszont az idegensegerzes megmaradt belenezek a tukorbe mintha nem is en lennek nagyon furcsa es ijeszto. Nagyon nagy szorongas van bennem. Felek hogy elveszitem magam felett a kontrollt. Hulye gondolataim vannak mivan ha bantok masokat mivan ha kimondol olyan dolgot ami nem is odavalo stb kb mindenen szorongok mar. Ami nagyon megijeszt az az enidegen erzes nem talalom magammal a kapcsolatot a kulsommel pedig tudom hogy en vagyok. Felek hogy megorultem mar.. dolgozni sem tudok.. Segitsetek mi lehet ez? Valaki elt mar az ilyet? Visszakaphatom meg a regi enem?



#roham #Megorules #Kontrollvesztes
2022. júl. 15. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ez pont a pánikbetegség leírása, 5 évig voltam pánikbeteg, szóval tudom, mitől van szó...


Egy pozitív dolgot tudok csak mondani: el tud múlni teljesen. Lehet, hogy a pszichoterápia, lehet, hogy gyógyszerek, lehet, hogy környezetváltozás, lehet, hogy idő kérdése, ez neked kell majd kitapasztalni. De el tud múlni teljesen:)))

2022. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy koszonom a pozitiv visszajelzest :) ez kicsit megnyugtatott hogy akkor mar tudom hogy ez a baj. Jarok egyebkent pszichologushoz most kezdtem. Remelem hamar kijovok ebbol :(
2022. júl. 15. 10:53
 3/11 A kérdező kommentje:
Neked hogy sikerult egyebkent lekuzdeni?
2022. júl. 15. 10:54
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Pszichoterápia + idő + környezetváltozás (elköltöztem a mérgező anyám közeléből). Nem tudom, hogy a 3 körül főleg melyik, valószínűleg így együtt.


De amúgy most olyan világot élünk, ahol nem is csoda, ha szorong az ember...

2022. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod :)
2022. júl. 15. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1-es írja, pánikroham + kezdődő pánikbetegség. Kapd el és kezeltesd még az elején nehogy agorafóbia legyen belőle.
2022. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom

Elkezdtem pszichologushoz jarni. Gyogyszert nem igen szeretnek szedni kezelheto lesz vajon anelkul is?

2022. júl. 15. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem agorafobiam van, gyogyszer nelkul kezelem. Eleg nehez de en sem szeretnek gyogyszert.
2022. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Es ez miben nyilvanul meg az agorafobia? Kitartas egyebkent :)
2022. júl. 15. 15:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Követem, nálam is ez van. Én fölíratok az orvossal Xanaxot, nem fogom szedni, de megnyugtat, h van nálam.
2022. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!