Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire durva, hogy minden...

Mennyire durva, hogy minden Budapesti pszichoterápiás rendelő várólistás?

Figyelt kérdés

Felkerestem az összes pszichoterápiás rendelőt (nem coach, tanácsadás, hanem ahol képzett pszichoterapeuták dolgoznak) és mindenhol 1 vagy TÖBB ÉVES várólisták vannak.

Szerintem ez rengeteget elmond az ország mentális állapotáról, ugyanis vagy mindenki rászorul, vagy nincs annyi szakember, mint amennyi mentális beteg.


2022. júl. 16. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva! Azért még keressél magánpszichológusok közt is, csak lehet találni olyat, aki ráér. Online-t is nézzél.
2022. júl. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Az viszont szerencse, hogy az emberek felismerik, hogy segítségre van szükségük. Az azért nem igaz, hogy ennyit kell várni, én is bejutottam egy hét alatt és nem kóklerhez.
2022. júl. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És gondold el, hogy vidéken milyen lehet a helyzet...


Én találtam online egy nagyon jónak tűnő terapeutát, de hiába, mert 1. sztem nekem "élőben" kéne terápiára járni 2. nem tudom kifizetni, pedig jóval az átlagár alatt van...


Szerintem keresgélj, pl. mutatok egy oldalt, ahol pszichoterapeuták vannak felsorolva. Ha be is vannak telve, talán tudnak ajánlani vkit.


[link]


[link]

2022. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm most volt nála:

[link]

2022. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, szórakozik a gépem. :)


[link]

2022. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!