Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elalvástól való félelem? Mit...

Elalvástól való félelem? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és az utóbbi időben eléggé szorongok, leginkább az egészségem miatt, holott nincsen semmilyen betegségem (legalábbis nem tudok róla). Mostanában azonban megjelent nálam egy egész új félelem: az elalvástól való félelem. Emiatt gyakran az éjjel megébredek, és érzem, hogy kicsit a szorongástól nyom a mellkasom, a pulzusom is szaporább lesz. Lényegében attól félek, hogy mi van, ha másnap nem kelek fel. Nálatok volt már ilyen? Mit tudnék tenni ez ellen?

2022. júl. 18. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Én is szorongással kűzdöttem sokáig.Kaptam szorongásoldó gyógyszert és úgy aludtam tőle mint a bunda és nyugodt voltam.Persze elötte menj el orvoshoz és ő kiválasztja neked a megfelelőt.De próbálkozhatsz gyógyteával is elre a célra megfelelővel.
2022. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez ellen pszichológushoz fordulás tud segíteni.
2022. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem pont ugyanez van , konkrétan most ébredtem mert , kb fél 11 kor (délelött) sikerült elaludnom emiatt.
2022. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!