Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frusztrált vagyok és szorongok...

Frusztrált vagyok és szorongok ezekben a helyzetekben.Hogy reagáljak ezekre jól?

Figyelt kérdés

Vannak helyzetek,amikor a férfiak megbamulnak,sőt,olyan is gyakran van hogy beszólnak valamit pl múltkor :"Hu de megb*sznam"😅nem öltözök kirívóan nincs kint sem a mellem sem a fenekem,sőt,én sosem voltam magammal megelégedve.

Mindig úgy érzem,hogy egy darab hús vagyok,amikor végig mernek,vagy beszólnak.

Munkahelyemen van egy biztonsági őr srác,velem korú lehet.Akarhanyszor találkozok vele(mert ugye muszáj megmutatni mindig a táskámat neki muszakom után)mindig végig mér,mosolyog mint egy bolond.Mintha nem is tudom nem emberszámba venne,hanem mint egy kirakati cikket nézni.

Ha annyira bejövök neki ennyi erővel kérdezze meg a nevem,írjon rám,vagy hívjon el valahova

De komolyan.

Már szorongva megyek ki,főleg ha többen vannak mert van még egy másik ilyen,de O idősebb.

A többiek normálisak.

Egyszerűen nem értem,hogy miért kell így viselkedni.

Persze én erre úgy reagálok Hogy próbálom lesz*rni,vagy mutatni hogy kemény csajszi vagyok,de közben belül iszonyatosan fáj a lelkemnek hogy mást sem lát csak egy testet,vagy én nem tudom mit gondol..

Már elakad néha a szavam,felrenyelek ,mert annyira feszejezve érzem magam,és ez neki megjobban tetszik.

Annyira törekenynek és sebezhető nem érzem magam ilyenkor.

Miért veszem fel ezt így,és mit tehetnék?


2022. júl. 20. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb udvarlódat kérd meg, hogy járja végig a többit és jelezze, hogy a fennhatósága alá tartozol. Majd megbeszélitek a viszonzást.
2022. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd ha elmúltál 40 a kutya sem fog utánad fordulni és hidd el visszasírod ezeket az éveket.

Ennél nagyobb problémád ne legyen.

Aki alpári módon nyilvanul meg pedig nyugodtan helyreteheted. Nem kell eltűrni szó nélkül.

2022. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem is zavar. Kb 14 éves korom óta megy ez (most 20 vagyok) hogy állandóan megbámulnak, fütyülnek, dudálnak, kiszólnak a kocsikból stb.

Nem mondom, hogy ez zaklatás, zaklatás az, ha valakit elkezdenek taperolni vagy elkezdenek nyomulni és nem száll le a csajról akkor sem, ha látja, hogy nem vevő rá, de igenis kellemetlen tud lenni sok nőnek. Az ilyen nyílt szexuális megjegyzések pedig pláne undorítóak.

2022. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Kb 30 éves koromig. De ha előbb szülsz gyereket hamarabb abbahagyják.

Akkor persze zavart főleg a ptimitív régeg kurjongatása. Visszagondolva annyira jelentéktelen. Ha most lennék abban a szituban visszaszólnek valami olyat amitől jól beég a haverjai előtt aztán ennyi.

2022. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavaró (megértem) miért mem találtok ki humoros/frappáns megjegyzéseket amivel meg tudjátok védeni magatokat és nekik os kínossá válik a jelenet.
2022. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!