Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tegyem túl magam...

Hogyan tegyem túl magam egyedül nemi erőszakon?

Figyelt kérdés

Nem akarok pszichológusért pénzt kiadni, de kedvem sincsen emberek közé menni.

16/L



2022. júl. 20. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyedül sehogy:( én is pont így akartam megoldani ahogy te.Bár fiatalabb voltam 1-2 évvel.Most se vagyok idősebb(17) Én megpróbáltam magamba temetni mindent.Mintha megse történt volna,de ez csak még rosszabb lett és még mindig kísért.Kérj segítséget, és kitartást neked
2022. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szüleid, barátnőid, bizalmasaid nincsenek??
2022. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%

Miféle barom lehetett az, aki egy 16 éves lányt megerőszakolt???


A helyedbeb azért csak megpróbálkoznék egy pszichomókussal. Szerintem értik a módját, hogy segítsenek.

A nemi erőszak komoly trauma lehet hosszútávon, ha nem kezelik.

Csak ne utáld meg ettől az összes pasit.


37/f

2022. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Anyagilag nem tudom finanszírozni a pszichológust, pénzt anyámtól meg nem akarok erre kérni, mert valamilyen szinten az én hibám is volt. Kicsit olyan mintha a környezetem fel sem fogná, hogy mi történt, vagy hogy mennyire megvisel.
2022. júl. 20. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
TB-re van pszichiátriai rendelés, ott tudnak segíteni, és tb-s pszichológust ajánlani. Kérj időpontot, menj el.
2022. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

"Miféle barom lehetett az, aki egy 16 éves lányt megerőszakolt???" Mert miféle barom az aki bármilyen korú nőt, embert megerőszakol?


Kérdező, őszintén sajnálom hogy ezt át kellett élned. Azt kell mondanom, ez sajnos nem olyan dolog amivel egyedül boldogulni lehet -és ezt saját bőrről mondom. Próbálj TB alapú pszichológustól segítséget kérni ha nincs pénzed magánra, vagy hívd a Nane segélyvonalát, utóbbi ingyenes tudomásom szerint. Még ha csak ki is beszélheted magadból a szörnyűséget, már az is segíthet valamennyit.

2022. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, nincs olyan hogy a te hibád ha megerőszakolnak. Csak és kizárólag az elkövető hibája. SEMMI joga rád kényszeríteni magát.
2022. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
[link] A környezeted reakciója meg tipikus. Könnyebb a homokba dugni a fejüket mint segíteni...
2022. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak gondold végig kérlek, és ne okold magad. "A nők elleni erőszak évezredek óta létezik, csaknem mindegyik általunk ismert kultúrában fellelhető. Függetlenül attól, hogy mit csinált az erőszak célpontja, mi hisszük, hogy nem hibáztatható az ellene elkövetett erőszakért. A felelősség mindig az elkövetőt terheli. A nők gyakran hibáztatják magukat, mivel az állam és a társadalom (a családon, az oktatáson és a nemi szocializáción keresztül) jóváhagyja a nők elleni párkapcsolati erőszakot, és ehhez nőket hibáztató ideológiákat is felkínál, terjeszt."
2022. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
"valamilyen szinten az én hibám is volt" akármi is történt, nem a te hibád. Senki sem érdemli meg, hogy ilyesmi történjen vele.
2022. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!