Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek, mindig rámtörnek...

Nagyon félek, mindig rámtörnek az emlékek, mi tegyek?

Figyelt kérdés
Télen, kora tavasszal rosszul voltak beállítva a gyógyszereim. Nagyon rosszul voltam. Senki nem volt mellettem. Extrém testi tüneteim voltak, hányinger, fulladás, kínzó székelési inger, paniktünetek, extrém szorongás , bezártság érzés, rengeteget szenvedtem hosszú hónapokig mire kórházba kerültem és beállították a gyógyszereim, azóta valamennyire javult az állapotom, de rettegek hogy visszaesek és nem lesz megint segítség, így is van rengeteg bajom. Szkizofréniát igazoltak a pszichodiagnosztikai vizsgálatok
2022. júl. 22. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó lenne pszichoterápiába kezdeni, vagy segítő beszélgetést pszichológussal. Utóbbit alacsonyabb képzettségű pszichológus is tarthatja.


Jó gyógyszerek mellett kevés az esélye drasztikus, hirtelen állapotromlásnak. Akár javulhat is még. Ha romlik, lehet emelni vagy kiegészíteni mással.


Budapesti vagy? Ha igen, tudok javasolni ingyenes terápiás helyet.


Van skizofréneknek 2 hetes nappali terápiás kórház. Fél napot kell bent lenni, 9-13-ig. Addig csoportos terápiák vannak.


Ébredések Alapítványnál is érdemes érdeklődni, ha Budapesti vagy.


Egyéni beszélgetésre az igenyed pszichológussal a területi illetékes gondozóban kell jelezni. Hátha van pszíchológus, akihez lehet menni.


Magánrendelés is jó lehet, ha meg tudod fizetni.


Pszichoterápiás bentfrkvő terápiás hely a Thalassa Ház. Rendezett állapotú skizofréneket is felvesznek. Csoportod terápiák vannak. Országos szintű, nem csak Budapestieknek. Felvételi beszélgetés van. Ott döntik el, hogy ki mehet.


Talán a Nyírőben vannak bentfekvős terápiák is. Az is országos.


Miket szedsz?

2022. júl. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!