Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valoban nárcisztikus?Hogy...

Valoban nárcisztikus?Hogy szakitsam meg vele a kapcsolatot,ha közben én meg túlérzékeny személyiség vagyok?

Figyelt kérdés

Akiről beszelek

Nagyon szimpatikusnak tűnik.Kommunikativ,mindig kell,hogy csináljon valamit.

Mindig kellenek legyenek mellette emberek.Ha valaki nem ér rá,mindig van egy B terve,nem bír egyedül lenni.

Ha valami nem úgy van ahogy ő akarja,netán nemet mondanak neki próbál a másikban bűntudatot kelteni,vagy érzelmileg bántja.

Hiába vársz tőle együttérzést,hiába mondod el neki azt,hogy fáj amit csinál annyit mond rá,hogy ez a fájdalom miattam van.

Nem képes kompromisszumra.

Elmondja,hogy szeret,de több hónapig nem keres.

Zavarja ha nem a figyelem központjában van,mindig oda akar kerülni.

Csak magáról beszél nem érdekli a másik,de közben azt a képet mutatja,hogy amúgy ha a másik beszél meghallgatja, holott mindig magára tereli a szót.

Mindent kimagyaraz,csak az a jó,amit ő mond.

Nos,próbáltam már többféleképpen is valahogy le rázni magamrol

Utána olvastam hogy kéne,de egyszerűen nem képes rólam leszállni

Nem írok vissza neki de írogat.

Próbál olyat írni,amivel megbanthat hogy válaszoljak.

Hiába tiltom le,egy helyre járunk dolgozni.

Ha személyesen pedig találkozok vele próbál vicces lenni,közel kerülni hozzám,és hiába vagyok közömbös,mindig úgy érzem hogy ő van nyeregbe mert fáj az amit csinál és hiába nem mutatom ki,folytatja.

Nem tudom mit tehetnék.


2022. júl. 25. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nárcisztikus, igen. Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, bár meg se ismertem volna.
2022. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ani64 válasza:
74%

Sajnos én įgy élek.

Mindig egy alárendelt szerepet töltök be.

Mindenért én vagyok a hibás...ő az isten.Azt szokta mondani,ő kinevelt már több nőt is...aztán a fejére nőttek,majd kiléptek a kapcsolatból.... persze ezt úgy tették, hogy megadta nekik az esélyt, hogy ők mondják ki vége. Zavaros nagyon 12 év óta....

2022. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
No contact az egyetlen megoldás. Én a helyedben azt is megfontolnám, hogy munkahelyet váltsak.
2022. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!