Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magán szanatórium megfizethető...

Magán szanatórium megfizethetőbb áron? (Gyógyszerfüggőség)

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani jó magán szanatóriumot megfizethetőbb áron? 25 éve gyógyszerfüggő embernek keresek aki most a megvonás miatt öngyilkossági hajlamokkal is küzd. Amiket eddig találtam magán helyek azok 2 millióba kerülnek havonta. Jelenleg állami ellátásban részesül, de ott nagyon nem foglalkoznak a problémájával.

Köszönöm.



2022. júl. 25. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Amit találtál, azok gazdag, vagy legalábbis igen jómódú drogos, alkoholista celebek vagy üzletembereknek létesítették, akik megtudják fizetni. Anno én is ilyesmit kerestem, de rájöttem ez nem opció. Előszőr is megfizethetetlen, másodszor nem jártasak a témaban. Akármilyen hihetetlen teljesen más lejönni az alkoholról, drogról mint egy bedzodiazepin szerről. (Nem véletlenül írtam szert) Gondolom frontin, xanax, vagy rivotrilról van szó. Hazánkban csak pszichiátrián foglalkoznak gyógyszerfüggőkkel, de sajnos ott sem mindíg szakszerűen. 20 év gyógyszerszedés nagyon komoly dolog. Tudom, mert benne vagyok, bár már a vége felé. 3 pszichiátrián feküdtem, de mindíg visszaestem. Végül saját magam találtam megoldást, ami hosszú és kitartó munkával jár, de végre látom az alagút végét. 22 gyötrelmes év után szabadulok meg tőle. Szívesen segítek, ha úgy gondoljátok.
2022. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!