Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás,stressz,Lelki...

Szorongás,stressz,Lelki dolgok? Bővebben lent irok.

Figyelt kérdés
A helyzetem a következő.Olyasvalaki tanácsára lennék kiváncsi aki járt már hasonló helyzetben vagy éppen jár és rátalált a gyógyulás útjára.Anno suliban kezdődött az egész egy eléggé hosszadalmas lelki terroral,lelki bántalmazással.Ezek miatt a sulis éveimet is sajnos otthagytam mert inkább elmentem lógni mintsem hogy bekeljen mennem és újra és újra átélnem azt a sértegetést,fájdalmat amivel nap mint nap bántottak néha még összeis verekedtem emiatt.Igazából nemsegitett semmit sem az se hogy lett belőle bunyó illetve az sem ha az igazgatót felekerestem vagy éppen az oszt főnököt.Na most ezek miatt mostanra egy eléggé nagy szorongás van benneem az emberek közt,lányok előtt is nehezen nyilok meg inkább csak 1-2 általános témában tudok nyitni.Eléggé magam alatt is vagyok,magányt érzek nem kicsit,vágyom arra hogy valaki értékeljen és viszont értekelhessem én is azt a lányt,barátot.Rettentően sokan vertek át kisebb nagyobb hazugságokkal amik miatt eléggé sok embert magam mögött kelett hagyjak,hogy nelegyen több ilyen és emiatt szintén csak romlott bennem minden.Egy értelmes és normál értékrendel rendelkezem,de egyszerűen olyasfajta szorongés,stressz és lelki dolgok gyötörnek amiket nembirok el már.Ez a rövid történet.Kérdésem az lenne,hogy aki ebben volt vagy van hogyan lépett aa gyógyulás útjára?Pszichológus?Az a bak,hogy eléggé magamba temettem minden fájdalmat az évek alatt.Emiatt úgy érzem,hogy lehet még a pszichológus előtt is nehezen nyilnék meg.Minden jó tanácsot szivesen fogadok akár lányoktól akár férfiaktól.25/f
2022. júl. 26. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Naná, hogy pszichológus, csodára ne várj, ennyit meg kell tenned saját magadért, hogy előtte megnyílsz! Felnőtt vagy, a saját életedet kell a kezedbe venned, jelen esetben úgy, hogy szaksegítséghez fordulsz.
2022. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sport
2022. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Esetleg tudnátok is ajánlani egy olyan szakembert aki nem a pénzt húzza le valakiről hanem segit is aki jó.
2022. júl. 26. 16:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az,hogy nagyon is szeretnék végre megnyilni és elmondani ezt a sok minden rosszat amit évek alatt temettem el magamba csak attól tartok,hogy nemfogok tudni mert eddig nemtudtam senkinek sem.Nem éreztem egyszerűen már bizalmat sem az álitólagos barátok felé,de mint az kiderült ebből a szempontból legalább helyesen döntöttem mivel kiderült,hogy csak szétbeszélnék a dolgokat nem maradtak volna négyszem illetve fül közt.
2022. júl. 26. 16:21
 5/7 anonim válasza:

Én is nagyjából így vagyok.

A pszichológustól félek. Félek,hogy csak egy leszek a többi beteg között. Úgy érzem egy barát, de inkább egy lány aki megért és akivel foglalkozhatok és ő is velem egyenesbe hozhatna. De nem tudok kapcsolatokat kialakítani.

Van munkád?

Hogyan telnek a napjaid? Írhatsz PM be is.28f

2022. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, pont ahhoz érdemes pszichológushoz menni, hogy kibontsa azokat az erőket benned, amik képessé tesznek párkapcsolat kialakítására. Persze, hogy csak egy leszel a többi - nem beteg, hanem - kliens között, de ez mért baj? Arra a heti 1 alkalomra csak te leszel 100% figyelemmel.
2022. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös Jelenleg nincs munkám sem sajnos pontosan emiatt mert szorongok és kezem is remeg mások előtt ilyenkor.A napjaim hát van amikor jobb de most volt egy teljes hét amikor rohadtul magam alatt voltam rettentően szar kedvem volt.Az utolsónak igaza van nemkell azzal foglalkozni hogy egyek lennénk rengetegen vannak igy.De úgy érzem mégis csak,hogy a pszichológus az a aki előtudja hozni ezeket a mély dolgokat amiket te és én nemtudunk magunk megoldani.Nekem a kapcsoalt kiépités a lányokkal szemben a legnehezebb.
2022. aug. 1. 12:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!