Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fel lehet valahogy dolgozni a...

Fel lehet valahogy dolgozni a szülők válását meg hogy hallgatni kellett, ahogy veszekednek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 30. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Elkerülhetetlen a sérülés, és akár évtized múlva is feltörhet depressziókent. Ki kell beszélgetni a szülővel. Feltéve, ha nem alkoholista valamelyik, vagy mindkettő.
2022. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Melette pár évig utáltam az embereket és a kisbabákat is. A férfiakat azóta is utálom, de még mielőtt megismerném őket ("ő is biztos csak dugni akar, csak a saját haszna érdekli" ilyenekre gondolok nap mint nap).
2022. júl. 30. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen szintűhöz azért kell már segítség is. Amúgy személy függő. Van, aki fel tudja dolgozni könnyebben.
2022. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak rossz hatással volt rám.
2022. júl. 30. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván rossz hatással volt meg valószínűleg emellett más is mert ennyitől nem kellene ilyen végzetesen elásnod magad.
2022. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne ragáld túl. Minden második ember szülei elválnak és nagyon ritka az a család ahol nincs veszekedés. Ettől még az emberek többsége nem dől a kardjába.
2022. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem a válást kellet feldogozni, az megkönnyebbülés volt, azt a részt kellett feldolgozni amikor nem váltak még el.
2022. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Èn valòfèlben vagyok èvek òta. Minden vitàt veszekedest kerülök mert a gyereket mèrgezi. Kerjèl segìtsèget szakembertől hogy feldolgozd.
2022. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te döntésed hogy reagálsz rá. Az életben mindig lesznek veszteségek.
2022. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!