Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez velem?

Mi lehet ez velem?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de muszáj leírnom. Nehéz gyermekkorom volt, nagyon sok részre nem emlékszem. Úgy éltem mindvégig, hogy túléltem. De most leírom a jelent. Úgy érzem, mintha csak léteznék, fura a világ, fura a környezetem, azt érzem, hogy vízben élnék és mozogni alig tudok. Néha rám jön, hogy nekem barátkoznom kell, vagy összejönni valakivel. Előadok egy olyan ént, ami nem is én vagyok, manipulálom az embereket, megszeretnek, úgy érzem, akkor hogy teljes az életem. De ha dühösek rám, megváltozom, elkezdek gyilkosságról, egyéb bántalmazási formákról fantáziálni, dobom az embert. Mikor dobom őket, rémesen megvisel az egész, önbántalmazásba fordulok és úgy érzem, hogy üres vagyok, hogy megint elhagytak.

Amit lehet meg kéne még említenem, hogy valamiért izgat a vér, vagy nem is tudom. Szoktam magamat bántani, beütni az orromat, hogy az vérezhessen és van, hogy kicsit bekenem magamat vele.

Tudom, hogy ez soknak tűnik, de milyen bajom van? Mi lehet?



2022. aug. 2. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is vannak ilyenek , leszámítva a véres dolgot. Bocsi az offért, csak kíváncsi vagyok a válaszokra
2022. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz,beteg vagy sajnos!
2022. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De tudnátok egy kis analízist írni? láttam lentebb, hogy tök jól tudtak némely ember írni, hogy szerintük mi micsoda, meg mi lehet a baj.
2022. aug. 2. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg a munkádat, napi rutint el tudod látni, nincs nagy gáz. Pszichológus tud segíteni, hogy választ kapj a kérdéseidre, fejlesszed az önismeretedet és a stresszkezelési módszereidet.
2022. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akadályoz az életben, mit gondoltál, hogy ez nem akadályoz?
2022. aug. 2. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha akadályoz, akkor nem elég beszélgetni, hanem ballagj el a pszichiátriára.
2022. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Deperszonalizáció, derealizáció.


Manipulálod az embereket (számomra érthető okokból).


Esetleg nárcisztikus vagy borderline szem.zavar. (Ennek a diagnosztizálása nagyon sok időt igényel.)


Van olyan, hogy vki oda van a vérért, ez nem gáz.

2022. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!