Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elmegyek pszichiáterhez...

Ha elmegyek pszichiáterhez akkor azt a munkahelyem megtudja?

Figyelt kérdés
Rendőr vagyok tehát jogos a félelmem

2022. aug. 3. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan dolog amit fegyveres testületnél titkolni kellene. Rohadt súlyos következményei lehetnek-és nem a munka elvesztését értem alatta ha alkalmatlan vagy a munkádra, de maradsz.
2022. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
1. VAn munkaalkalmassági vizsgálat náluk is, nyugi.
2022. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom bizonyos időnként ott is. Nem kéne valakinek pszichiátriai gondokkal fél évet fegyverrel mászkálni.
2022. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3. Honnan tudod, milyen időközönként van, vagy hogy nem fordítanak erre elég figyelmet?

És honnan tudod, milyen gondjai vannak? Lehet, csak valami ellenőrzés miatt. vagy olyan, ami nem hat ki a munkájára.

2022. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy picit szomorú vagy kedvetlen, aggódik vagy mittomén még nem közveszélyes azonnal
2022. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
#5 Pszichiáter nem "picit szomorú vagy kedvetlen" emberekkel foglalkozik.
2022. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira sz@rul hogy ne legyen nálam fegyver, nem ez a problémám.. Nálunk van pszichológus akinél voltam is, de csak közhelyes hülyeségeket mondott.. ezért akarok pszichiáterhez menni.. nem alszok jól, mert folyton a napi események járják a fejem.. ennyi.. nem vagyok közveszélyes :)
2022. aug. 3. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

6. De velük IS foglalkozik, képzeld el!


Kérdező, menj nyugodtan. Ha ennek bármi akadálya lenne, arról kellett volna, hogy tájékoztassanak téged már előre. Legfeljebb elküldenek orvosi alkalmasságira, és ettől még alkalmas leszel.

2022. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!