Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Vannak időszakok, mikor rossz emlékeim feljönnek, mikor nem akarom őket. Akkor nem merek aludni, mert látom őket élesen és rosszul vagyok. Egyedül nem merek maradni, mert ellep minden.


De ez nem minden napos, de azért havi szinten van. Mi ez?



2022. aug. 5. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

PTSD-re gyanakszok ha keretlenul es inteziven tornek elo emlekek amiket nem tudsz kontrollalni.

Altalaban alvas elott szokott kijonni? Ha igen, probalj elotte este sportolni es olvasni egy vidam konyvet/tortenetet.

2022. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen rossz emlékeid? Menj pszichológushoz.
2022. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen akkor szokott. Általában csak 3-4 órát alszom aznap. Kínszenvedés.

Voltam pszichológusnál, az elhajtott (?) azt mondta semmi bajom.

2022. aug. 5. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy mondhatta azt, hogy nincs semmi bajod? Elmondtad neki rendesen? Magán volt vagy tb-s? Mit mondott? Hogy menjél szépen haza és ne nyafogj? (Tettél már fel ide erről kérdést? Már volt elhajtós pszichológus, az te voltál?)
2022. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elmondtam rendesen tb-s volt. Azt mondta, hogy túlreagálom, legyek szépen túl a dolgokon, nekem nem kell terápia

(Nem.)

2022. aug. 5. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt rád kapacitása. Menjél el egy másikhoz. Ez panasszal érkező klienst nem lehet elhajtani. Ha túlreagálja, akkor azt kell kezelni. (Megjegyzem, ez a túlreagálni szó is visszaköszön egy pár hetes kérdésből).
2022. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!