Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen orvoshoz kell fordulni...

Milyen orvoshoz kell fordulni ha mindent elfelejtek? Pl nem emlékszem, h mit mondtam pár perce, ilyesmik?

Figyelt kérdés
A barátaim szóltak, hogy mindent elfelejtek, megváltoztam, stb.
2010. szept. 23. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De akkor amit írunk, azt is el fogod felejteni:)

Na jó ez nem vicc, először a körzetihez menj szerintem.

De megpróbálhatod szedni a Bilobilt, sokaknak használ.

2010. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk attól is függ, hogy mennyi idős vagy. Orvoshoz mindenképp érdemes elmenni, több betegségnek is lehet ez tünete, a kevésbé súlyostól- a nagyon súlyosig.

Szóval, ha már a tünetek ilyen alakulásánál elmész, akkor biztos, hogy jobban jársz.


Bilobilt meg én csak orvosi javaslatra szednék csak. Amíg nem tudni mi a baj, felesleges szedned, mert lehet semmi köze a bajodhoz. Akkor pedig maximum a tünetet szünteted meg.

2010. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minek írjuk le? Már úgyis elfelejtetted, hogy feltetted ezt a kérdést ;)
2010. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nyelvemen van.... de elfelejtettem... :-)

Egyébként én is egyre feledékenyebb vagyok, ez a korral is jár. Az is lehet hogy csak beképzeled, egyébként meg csak szórakozott vagy.

De lehet hogy a Cavington jót tenne.

2010. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg neurológushoz!
2010. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A háziorvoshoz, akinek elmondod a tüneteidet, és majd beutal a megfelelő szakrendelésre.
2010. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, de miért kellett ezért 6 egyforma topikot indítani...?
2010. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem, még nem felejtettem el, h írtam kérdést :) 19 éves vagyok. Igazából nem is én vettem észre, mert eddig is feledékeny voltam, de a barátaim mondták, hogy durvult a helyzet, nem ártana megnézetni magam valahol. Meg hogy más lettem.
2010. szept. 23. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom. Nem tudom velem mi volt a gond, de amint elfogadtam, hogy ez van, ilyen az agyam és szedtem vitaminokat (előtte is, de akkor többet) elmúlt.

Mondjuk a hallott dolgokat most is képes vagyok 2 perc alatt elfelejteni, anyukámtól 6szor megkérdezem mi lesz a vacsi.

VIszont amit tudok valamihez kötni vagy leírva látom, az megmarad nagyon is.

Ha hasonló a problémád próbáld meg leírva elképzelni amit hallasz. Nekem bevált.


Nálad okozhat ilyet a stressz, úgyhogy először háziorvos. Aztán szóba jöhet a neurológus, esetleg pszichiáter stb. Egyik sem kellemetlen, ne aggódj.

2010. szept. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne csináljatok ebből viccet emberek. Lehetne egy kis együtérzésetek is.
2010. szept. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!