Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nagyon fontos vizsgálat...

Egy nagyon fontos vizsgálat eredményèt várom,és tiszta ideg vagyok egyfolytában,ez elmúlik ha végre megjön az eredmény?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ideges vagyok, türelmetlen,jár a lábam,mint mikor valami vizsga előtt vagyok és ideges vagyok,és semmi nem segít...csak jár a lábam és tiszta ideg, türelmetlen vagyok.

Nagyon rossz érzés.

Volt másnak is ilyen ?

Elmúlik ha megvan az eredmény?

Próbálom lekötni magam,de nem megy....( Mehszajseb műtét volt vettek mintát annak eredményét várom )


2022. aug. 9. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen el fog múlni ha jó lesz az eredmény. Ha nem akkor azon fogsz aggódni. Miert vettek belőle mintát? Nem fagyasztottak vagy égették? Nekem volt mindkettő. Nem emlékszem, hogy mintát vettek volna előtte?
2022. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár hónapja én is vártam két szövettan eredményére. Én nem idegeskedtem. Már kivették, azon, hogy mit, senki nem tud változtatni. A feleségemmel megbeszéltük, bármi is lesz, együtt legyőzzük. Szerencsére mindkettő negatív lett. Te se idegeskedj, mert abban mész tönkre. Nekem egy hét alatt jött meg az eredmény. Természetesen ha megkapod az eredményt, akkor megnyugszol.
2022. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, így vagy úgy, de elmúlik, remélem, minden rendben lesz.

Mintát minden műtét után vesznek és elküldik szövettanra.

2022. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. Nekem már 15 éve volt ez. Akkor nem volt divat a mintavétel. Ha ez csak protokol eljárás akkor kár aggódni. Nem lesz semmi baj.
2022. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2

Talán azért vagyok ennyire ideges,azért jutottam odáig mert annyi ideig húzták halasztották mire műtétre került a sor hogy sok tünetem volt és már abba is kicsit bele betegedtem,és most ez a várakozás,a bizonytalanság...sajnos annyira aggódós típus vagyok,képes vagyok egy sima nagylabor miatt is aggódni.

Örülök,hogy minden rendben nálad 🙏

3

Köszönöm !!!

2022. aug. 9. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Nekem pont azért volt para, mert minden villgyorsan történt. Kontrollra mentem, a doki elsápadt arccal mondta, hogy valami nem tetszik neki, gyorsan műtét és szövettan. Egy héten belül meg volt a CT, a labor, az EKG, az altatóorvos. 2 hét múlva műtöttek is. A magyar egészségügyben mikor tudnak felgyorsulni a dolgok? Ha valakinél rosszindulatú elváltozást gyanítanak. A műtétig én is paráztam egy picit, utána megnyugodtam, bármi is volt, már nincs bennem. Ne aggódj, rendben lesz a te eredményed is
2022. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6

Uhhh,persze,én is erre gondoltam volna a helyedben...mert itt minden csak nem gyors....

De hála istennek jól zárult neked és remélem nekem is!!

♥️

2022. aug. 9. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Oh ne aggódj. Nekem sem vettŕk észre évekig. Már folyton fájt a hasam meg 3 naponta véreztem a hülye nőgyógyász meg ráfogta a tablettára. Aztán jött egy új orvos aki azonnal észrevette. De olyan rossz volt a rendelő felszereltsége, hogy elromlott a gép fagyasztás közben ketszer is. Aztán mehettem égetésre a kórházba. Engem nem is altattak mert ébren akartam lenni. Meg nem akartam ottmaradni éjszakára. 3 perc volt az egész. Úgy húztam ki a műtőből, hogy a cipőmet már más hozta utánam. Aztán a saját lábamon hazavillamasozotam. Delután még vettübk egy ágyat az ikeában összeraktuk és este megünnepeltük egy sörrel. Előtte persze féltem de utána? :) örültem, hogy túl vagyok rajta.
2022. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!