Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Röviden tömören öcsém nem volt egy buta gyerek. Azonban 4-5evig kábítószerezett. Az utóbbi időben valamit fogyaszthatak a barátjával mert mind kettojuknek tév kepzetei voltak. Öcsém barátja józan állapotban is olyanokat kepzelodott h valaki a ház tetőn mászkál este náluk stb.. Mind ketten abba hagyták öcsém barátjának semmi baja nem lett. Azonban öcsém állapota egyre rosszabb lett. Nem akart orvoshoz sem el menni. Ritkán jártam ocsemekhez. Azonban minden évben egyre rosszabb lett az állapota. Előtte még lehetett vele kommunikálni az utóbbi időben már nem. Random nevetgelt el hanyagolta magát. Hülyeségeket beszélt saját magát ütötte falba verdeste a fejét. Multheten anyamnak ment neki össze törte a kocsiját is be verdeste az ablakokat. Most a pszichiátria zárt osztályán kezelik. Semmit nem tudnak egyenlőre mondani. Most valamennyire lehet öcsémmel beszélgetni de én 50-50 százalékban. Ezt úgy értem hogy elkezd olyan dolgokról beszélni ami nincs nem létezik. Már kórház előtt is a beszedje fura volt mintha be lenne rúgva de tudom h nem iszik és nem drogozik már. Szemei józan állapotban akár egy drogose

2022. aug. 11. 01:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Hogy mi lehet a baj, ha idegsejt-pusztító, neurotoxikus anyagokkal ajándékozzuk a szervezetünket évekig? Ez. Az agyát megették a drogok és permanens károkat okoztak.
2022. aug. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet valaha normális? Olyan mint volt?
2022. aug. 11. 01:23
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha nagyon tönkretette az agyát, akkor már nem valószínű, hogy a régi lesz.
2022. aug. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én is ugyanebben a cipőben jártam drogoztam évekig 25 éves koromban kiutött rajtam a paranoid skizofrénia nekem is téveszméim voltak és űldozési mániám nállam a drog hozta felszínre valoszínuleg az öcsédvben is lappangot a betegség és a drog a felszínre hozta. ez sajnos genetikus van akinek elhozza van akinek nem

Hogy a gyogyulásrol is beszéljek most három év után érzem azt mint ha nem lennék beteg,minden honapban injekciot kapok,de azt még az orvosok sem tudják h meddig kell kapjam lehet életem végéig

2022. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A hallucinogén drogok felszínre hozhatnak mentális betegségeket az arra hajlamos embereknél. Ha zárt osztályon van ott felállítanak majd egy diagnózist, abból pontosabban fogod tudni, hogy mi a baja.
2022. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Annyival egészíteném ki, hogy a pszichedelikus drogok vallásos jellegű felismeréseket szoktak okozni és aki nem tudja helyesen értelmezni az ilyen mélyről jövő(és egyúttal jövőbe mutató) információt az úgy jár mint az öcséd. Olvasni kell, tájékozódni, folyamatos kérdéseket feltenni magadnak és másoknak. Másképpen el vagy veszve.
2022. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ma nem tudtam be menni hozzá de múltkor voltam. Már legalább kommunikál kb 50-50% beszélget. A beszedje nem tiszta olyan mintha csukott szájjal akarna beszélni. ( Mielőtt belerult már akkor is egy ideje így beszélt. ) 50-50% pedig arra értem hogy felismert, tudja mivel foglalkozom ,tudja merre lakom stb... Viszont a maradék részben olyanokrol beszél hogy mennyi pénze van ,háza stb... Olyan fizető eszközökről amik nem is léteznek. Szerinte itt olyanok adja be a gyógyszert neki aki nem orvos ,meg valami máj,vese kereskedelem rol beszélt h mennyi pénz van benne stb...
2022. aug. 15. 22:30
 8/14 anonim ***** válasza:
"Olyan fizető eszközökről beszél amik nem is léteznek" A bitcoin feltalálója is ezen ment keresztül...
2022. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a bitcoin feltalálója is be volt cuccozva amikor megálmodta.
2022. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, mint minden feltaláló kábé.
2022. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!