Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami bevált módzser,...

Van valami bevált módzser, vitamin, gyógynövény stb. major depresszó enyhítésére?

Figyelt kérdés

Valószínűleg major depresszió alakult ki nálam, mivel egy olyan krónikus betegségben szenvedek, illetve olyan gyógyszert is szedek, amikkel ez az állapot társulni szokott.


Nem önsajnáltatásról van szó, mert nem szokásom panaszkodni: tudok kitartóan csinálni dolgokat (munka, család mellett tanulok), de ez a hangulat akkor is sokszor ott van, és rányomja a bélyegét a magánéletre.

Tudom, sokan a testmozgást javasolják elsőként, mivel mozgásszervi jellegű krónikus betegségben szenvedek évek óta, ezt nem olyan egyszerű megoldani (illetve jelenleg a szabadidőm is szűkös).


Ezért arra lennék kíváncsi, valakinek volt-e sikere valamilyen egyéb módszerrel, készítménnyel, mielőtt külön szakembert keresnék ezzel.

(korábban említettem a problémát a kezelőorvosomnak, ő pszcichológust javasolt, de sajnos nem tudott ajánlani egyet sem, mert közegészségügyet ezen a területen is sokan otthagyják, és emellett akkor mé javult a helyzet beavatkozás nélkül)



2022. aug. 14. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni, hogy CBD-olajat szoktam használni alvás előtt, és abban legalább segít.
2022. aug. 14. 17:32
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Rózsagyökér pl.
2022. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Kell mellé a THC is. Az antidepitől és nyugtatóktól csak rosszabb lett az állapotom, letompultam, elbutultam, egy zombi lettem. Nem depresszótlan, hanem érzéketlen teljesen. Amióta kínkeservesen letettem (durván függő lettem sajnos a Rivotól) és jointokra váltottam, az életem minden területe helyreállt és boldogabb vagyok mint valaha.
2022. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Najó leírom habár 0 pontot fogok kapni menj ayurvédáshoz
2022. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Orbáncfű az elsődleges gyógynövény depresszió kezelésében, ha összeegyeztethető a jelenlegi gyógyszereiddel.
2022. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ausztriabol lehet rendelni: Passedan. Keress ra.
2022. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Jó minőségű multivitamin amiben van b komplex és mellé külön magnéziumot kell szedni. A magnézium nagyon fontos az idegrendszernek.Depresszióra nekem a kutyám a gyógyszer,de bármilyen kisállat is jó hatással van depressziósoknak. Én felirom minden vasárnap a következő hetet mit kell csinálni és pipalom,pl fürdés fogmosás ilyenek. A minimumot várom el magamtól ilyenkor,hogy egyek,tiszta legyek.mély depressziós állapotban fel se bírtam kelni az ágyból.igy van egy kerete egy napnak,hétnek.es muszáj megcsinálnom amit felírtam,mert ahogy szokták mondani senki se segít rajtam csak én egyedül.
2022. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. aug. 19. 09:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!