Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A metadon rosszabb vagy a heroin?

A metadon rosszabb vagy a heroin?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ég és Föld a kettő. Az egyik receptre van milyen érdekes. Olvass utána.
2022. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Metadont a programosoknak a kezébe nyomják. Nem receptre adják. Nem ég és Föld.


Heroint nem tud orvos fokozatosan elvenni, de metadonra ráállíthatja a beteget. Azt már orvosi felügyelettel lehet akár csökkenteni, akár elhagyni.


Heroinnak a fizikai megvonási tünete 1 hét alatt lemegy, enyhébb marad utána.


Metadonnál ezek a fizikai tünetek 30 napig tartanak. De ezt programban lehet kis lépésekkel csökkenteni, így enyhébb tünetek jelennek meg.

2022. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

2-es vagyok.


Mindkettővel van tapasztalatom..

2022. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer herkáztam. Utána pár hétig szinte beleőrültem a sóvárgásba. Hála Istennek többször nem jutottam hozzá. Fizikai elvonás nem volt de a sóvárgás nagyon durva volt. Nincs a világon még egy ilyen addiktív szer.
2022. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Én 3 heroinozás után pici sóvárgás sem éreztem. Egyéni,h kből mit vált ki. A 3 alkalom között nagyon hosszú (10 hónap, utána 3 hónap) idő telt el. Nekem nem jött be.
2022. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Valóban nem mindenkiből ugyanazt váltja ki, de azért a legtöbben élvezik elsőre is. Elég bejövős cucc. Inkább az szokott lenni a gond, hogy a legtöbb amit az utcán kapsz az felütött fos sőt lehet, hogy nem is heroin. Emlékszem egyszer valaki az magyarázta nekem, hogy neki nem jött be a heroin mert nagyon fájt tőle a feje a hatása alatt. Én meg felvilágosítottam, hogy a világ legerősebb fájdalomcsillapítójától, hogy a francba fájhatna a fejed?
2022. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Ópiátoknak gyakori mellékhatása a fejfájás és a hányás. Minden más fájdalomra hat a metadon is és a heroin is. Ez rendes, jó heroin volt. Másnak jó hatású volt. Metadon megvonási tünetere is jó volt másnak.


Én sokáig metadonoztam. Annál jó hatásnál is csak párszor hányás van. Én már előre vettem be ilyenkor hányáscsillapítót.


Heroin alig hatott,máris hánytam. Kicsit erősebb határnál már szétrobbant a fejem és nagyon hánytam.


Metadonfüggő voltam. Fizikai megvonási tünetet volt. Hidegrázás, fájdalom, feszültség. Sóvárgás nem.

2022. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Mifelénk volt egy mondás:

A herointól még hányni is élvezet.

2022. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Hát aki ténylegesen rászokik a heroinra (kezdeben van alkalma hozzájutni többször is) akkor utána már nem lesz képes leállni és képes lesz gyilkosságot is elkövetni akár, hogy hozzájusson.Ez már sajnos nem személyfüggő.Mindenkinek egy idő után fizikai és lelki fájdalmai lesznek miközben a kifejtett hatást sem érezzük egy idő után túl jónak.Közben a szervezetünk folyamatosan le és leépül immár megállíthatatlanul...

A meta az egy kicsit más nem annyira kemény drog mint a hero de ott is nagyon kemény elvonási tünetek jelentkezhetnek.

Amit nagyon nem ajánlok az az orosz heroin az olcsó verzió, gondolom már idáig fájt végigolvasni...Valaki már tudja miről beszélek, aki nem annak elmondom, hogy az még a heroinnál is 100x rosszab ugyanis ott elég 1 adag ahhoz az emberek 99 százalékánál, hogy utána ne maradjon több hátra 1 évnél.Aki jót akar magának az nem keres rá arra, hogy krokodil drog hatásai (igen krokodil a neve).

2023. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!