Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek rosszul a kannabisztól?

Figyelt kérdés
Tavaly kipróbáltam egy sativa hibridet, amit medicalként árultak. Egy regular size cigarettapapírt telitöltöttem vele, aztán kb. 3⁄4-részig elszívtam. Pár perc múlva szédülni kezdtem aztán nagyon felment a pulzusom, és a vérnyomásom is, azt hittem szívrohamom van, bepánikoltam. Szerencsére velem volt egy családtag, emiatt nem hívtam mentőt. A hypochondria, OCD és a GAD sajnos nagyon lekorlátozzák az életem, a gyógyszerek amiket kaptam rájuk nem használtak, csak rosszul voltam tőlük. Szeretnék még egy esélyt adni a cannabisnak, de a történtek után már annyira félek újra kipróbálni, hogy egyből idegeskedek ha rágondolok. Esetleg nyugtatóval eggyütt alkalmazzam, vagy mit javasoltok?

2022. aug. 21. 12:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem használsz ilyen szarokat,nem lesz bajod tőlük-ez tuti,saját tapasztalat.
2022. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Pillér2 ***** válasza:
3%
Kevès mennyiségtôl indulj.
2022. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Inkább meghalsz, annyira akarod szívni?
2022. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le a dilettáns díleredet egy hozzáértő pszichiáterre. Két fő típus a sativa és az indica. A hibrid a kettő házasítása, tehát a medical sativa hibrided valami bizonytalan dolog, inkább pancsolmány.
2022. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Tudom döbbenet, de az a megoldás hogy nem szívsz ilyen szarokat. Főleg hogy tudod, szarul reagálsz rá: az megvan hogy pánikrohamokat válthat ki tartósan is arra hajlamosaknál? És te az vagy ugyebár...


"A résztvevők több mint ötven százaléka nyilatkozott arról, hogy köhögési roham jött rá a kannabisztól, és arról is nyilatkoztak, hogy paranoiásak és szorongók lettek a szertől. A legkevesebbszer említett negatív következmény a szédülés és ájulás, a hallucináció és az izzadás voltak."


Úgyhogy ha nincs mákod, próbálkozol még , és a pánik mellé paranoid is lehetsz.. Az meg eszedbe ne jusson hogy kevered más szerekkel.

2022. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1-es: De hiszen sok embernek segített már, és segít napi szinten.


2-es: Azóta visszamentem és vettem NL indicat, azt mondták a tüneteimre használni fog, meg adtak mellé egy one hittert microdosinghoz, de nem mertem használni még.


4-es: Nekem nincs dealerem, dispobol vásárolok, ott biztosan nem árulnak "pancsolmányt". Voltam már terápián, illetve gyógyszereket kaptam: Lexapro, Vraylar, amik nem használtak, rosszul voltam tőlük nagyon.


Közben megnéztem amitől rosszul lettem az egy 40% Indica - 60% Sativa hibrid volt, THC:CBD egy az egyhez arányban volt benne.

2022. aug. 21. 13:32
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szorongásra nagyon nem kéne cigizgetni. Köztudott, hogy a marihuána nagyon felerősít(het)i a már amúgy is meglévő szorongásos tüneteket. Mondom ezt úgy, hogy én speciel nagyon szeretek cigizgetni, de volt egy időszak, amikor teljesen leálltam vele, mert szorongásos problémám. Mióta ez megoldódott (kezelés hatására), azóta semmi negatív hatását nem tapasztaltam a fűnek, ettől függetlenül kicsit sem ajánlom mentális betegeknek, vagy bárkinek, aki kicsit is szorong, ezáltal neked sem. Előbb kezeltesd magad és utána szívj, vagy lehetőleg inkább el se kezdd.
2022. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
" De hiszen sok embernek segített már" Főleg annak aki eladja. Szerinted miért van olyan kevés tanulmány a mellékhatásokról? Nem mindegy mire használják, és azzal ellentétben amit hangoztatnak, bizony szép számmal nem bírják az emberek. És persze hogy azt mondják használni fog.. ha meg nem , sőt ront az állapotodon, akkor te megszívtad hosszú időre ha nem egy életre, ők meg buktak egy vevőt....
2022. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Vraylarnak a hipochondria, az OCD és a GAD sem indikációja. Bármire is kaptad, azon bizonyosan ront, ha "öngyógyításba" kezdesz. 4-es voltam.
2022. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

7-es: Akkor nem tudom miért ajánlották depresszióra és szorongásra a Northern Lights-ot.


9-es: Vraylart azért kaptam mert nem mertem enni, féltem, hogy fertőzött az ételem. Lexaprot utána kaptam pluszba, mikor a tesztek kimutatták, hogy depresszióra vagyok hajlamos, ezeken felül Xanaxot kellett szednem.

2022. aug. 21. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!