Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok kibékülve a hangomm...

Nem vagyok kibékülve a hangommal nem olyan mély mint szeretném, túl gyerekes pedig már 27vagyok, ezért keveset beszélek , kínosan kerülöm a telefonalast, ennek mi lenne a hatékony megküzdesi módja?

Figyelt kérdés
Önelfogadas, megfelelesi kényszer mi válthatja ki? Amíg nem hallottam vissza magam pár éve egyáltalán nem is foglalkoztam ezzel, most már egy ismerőssel való beszélgetésnel is cikinek érzem, nem vagyok feloldódva, próbálom erőltetni stb.

2022. aug. 22. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe, lépjél túl ezen.

Nekem is olyan "Kappan"hangom van, nagyon zavart tini koromban, meg később is. De aztán, aki ismer, annak ez nem számít, attól jó haverok, vagy kollégák vagyunk.

Mert ugye mi nem úgy halljuk a sajátunkat, mint más !

Már 65 vagyok és most is olyan a hangom. Sokat nem változott.

Ilyen és kész !

2022. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen nekik tudom nem számít, mert így is bírnak, de ez engem nagyon gatol, túl lépnek rajta de nem tudom ra a megoldást, azt kellene valahogy lekuzdenem hogy, masoknak ne akarjak megfelelni, elfogadjam magam, ne torodjek mások véleményével ilyesmi
2022. aug. 22. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szokás kérdése az egész. Én sem szeretem az enyémet, mert túl vékony és magas, ugyanakkor most egy call centerben dolgozom és volt már ügyfél, aki megdicsérte, hogy kellemes a hangom, bár lehet, hogy csak udvariasságból tette.

De szerintem aki kevésszer hallja vissza a hangját, annak kapásból nem tetszik eleinte, de minél többször hallgatod vissza, annál kevésbé lesz idegen.

2022. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Keress fel egy logopédust.
2022. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!