Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztaltatok már olyan...

Tapasztaltatok már olyan tünetet hogy az egyik keze/lába nehezebb vagy gyengébb mint a másik?

Figyelt kérdés
Nehéz megfogalmazni de most ezen pánikolok napok óta. Pedig régebben is volt ilyen.. És persze hipochonder vagyok, rá kerestem és szörnyű betegségeket hozott ki a Google… SM, agyrák stb… Egyébként szorongásos zavarral, pánikkal, OCD-vel és egy pár mentális betegséggel küzdöm. (Gyógyszert nem szedek ezekre)

2022. aug. 22. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Például a bal karod zsibbadhat, vagy lehet gyengébb, ha van némi problémád a vérnyomásoddal - amit a szorongásos zavar is indukálhat.
2022. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 zsibbadni nem szokott csak olyan mintha be lenne feszülve az egész jobb oldalam kezem lábam és nehezebb lenne mint a másik
2022. aug. 22. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy azt éreztem, hogy nincs lábam, meg hosszabb az egyik karom, mint a másik. Testelen voltam. De ez a trauma emlékbetörésnél volt.
2022. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 nekem van deperszonalizáció is sajna.. Szóval éreztem már ilyet mert annak hasonlóak a tunetei :(
2022. aug. 24. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló több alkalommal is. Konkrétan nem tudtam fogni a kezemmel mert olyan gyenge volt. Éreztem, meg nem zsibbad, elmúlt pár perc után. Pszichés volt mert mindig feszült helyzetekben jött elő.

Ugye nem te vagy az a hipohonder aki mindig agyrákot diagnosztizál magán? Jó lenne orvoshoz menned ezzel. Ha kell szedj gyógyszert. Én elég gyogysuerelles vagyok de ha az életminőségemet így lerontaná szednék rá valamit. Persze orvos által felírtat. Egy életed van. Ha gyógyszerrel tudsz jobban élni akkor tedd úgy. Ne záekózz el előle.

2022. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 szeptemberbe megyek tb alapon mert magánba elég húzós :| Kicsit tartok tőle hogy így csak hasraütésre kapok valamit azt szia..
2022. aug. 24. 21:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!