Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a Frontinról?

Mi a véleményetek a Frontinról?

Figyelt kérdés

Már egy ideje járok pszichológushoz és a gyógyszerek is felmerültek. Na szóval az a lényeg, hogy egyik ismerősöm régen szedett frontint, már nem és odaadta nekem a maradékot. Nem szedtem be minden nap, csak ha nagyon úgy éreztem, hogy jól jönne, próbálkoztam több mennyiségel is, 0.25mg-os és úgy vált be legjobban ha bevettem 4et, annál többtől rohadt fáradt lettem, a kevesebbet meg alig éreztem meg.

Szóval szerintetek érdemes úgy elmenni pszichiáterhez gyógyszerekert ha nem akarnám minden nap bevenni csak ha nagyon szarul vagyok? És ha igen akkor mondjam, hogy a Frontin bevált, vagy tudtok esetleg olyat amiből elég 1et bennem hogy elérje ugyanazt a hatást mint ebből a 4?



2022. aug. 22. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Frontinból az 1 mg-os.
2022. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Előző.

Viccet felretéve

Nyugtatót csak akkor érdemes szedni, ha nincs jobb, nincs más. Függòséget okoz! Gyengül a hatás. Sokan belecsúsznak abba, h égig emelik mert nem hat jól. Azért nem mindenki.


Ha lehet találni más gyógyszert, ami jól hat, akkor jobb azt szedni. Antidepit. Nem okoz függőséget. Nem hat azonnal, átmenetileg kellhet nyugtató, ha erős a tünet. Ilyenkor is amint lehet, jobb elhagyni.


Leszokni róla nehéz.

2022. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Én nekem felakarták írni , de nem kértem belőle , mert a frontin függőséget okoz tudtommal.

De ha muszáj akkor muszáj

2022. aug. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Amit írsz, az így gyógyszer abúzus és nem hiszem, hogy az orvosod partner lenne benne. Ha úgy mész, hogy vállalod, hogy azt és úgy szeded, amit és ahogy felír, akkor van értelme pszichiáterhez járni.
2022. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jézusmária, ismerős maradéka....


Függővé akarsz válni! Jól írják a többiek, ez masszívan abúzus! Ne tedd!

2022. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!