Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Hogy ne érdekeljen...

Mit tegyek? Hogy ne érdekeljen mások véleménye? Nagyon zavar

Figyelt kérdés
Nem vagyok beszédes emiatt nincs sok barátom. Magányos vagyok. Nem sokat beszélek még is vannak akik utálnak és véleményük szerint egy picsa vagyok. Én nem ismerek senkit az osztályomból nem beszélgetek sokat de mégis fáj hogy így gondolnak rám és még ki tudja hányan beszélnek ki. Hogy kezeljem ezt? Nem szeretnék vissza szólni de nagyon fáj. Hagyjam figyelmen kívül? Régen az volt az elvem hogy értelmetlen kritikával nem érdemes foglalkozni.. ez igaz? Az hogy picsa vagyok azon nem tudom hogy javítsak. Nem hinném hogy normál értelemben értik nem öltözködöm picsásan nem viselkedek picsásan. Nem csinálok semmit. Mit tegyek? Nagyon fáj mások negatív véleménye:(

2022. aug. 23. 10:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet rossz kategória elnézést!
2022. aug. 23. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress valami elfoglaltságot, ami leköti a gondolataidat, és ami javítja az önképedet.


Az, hogy mások mit gondolnak rólad, az elsősorban az ő személyiségüktől függ, hogy milyen érzelmeket vetítenek rád, illetve mennyire ismernek. Szóval ezt befolyásolni alig lehet, és kevés figyelmet érdemel, de működhet, ha megfelelő emberek társaságát keresed, akik előtt jobban megnyilsz.

2022. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2, Köszönöm, megpróbálom!
2022. aug. 23. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A valaha leghasznosabb tanács, amit én ebben a kérdésben kaptam az életem során az az volt, hogy gondolj magadra. Te szeretsz mindenkit? Neked megfelelő mindenki? Mindenki viselkedése, stílusa, öltözködése tetszik? Kétlem, hogy igennel válaszolnál. Mindannyian mások vagyunk, ezért soha nem tudsz megfelelnie mindenkinek, hiszen neked sem felel meg mindenki.
2022. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De annyit kinyögni hogy nagy picsa vagyok.. legalább mondaná el pontosan mi a baja.
2022. aug. 23. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
De amúgy mire mondta? Vagy hogyan? Ha nem beszélsz velük, akkor ezt mire fel mondta?
2022. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6, Egymás mellett ültünk tavaly de nem beszélek/beszéltem vele túl sokat. Azaz látás alapján ítélt kb. Storyban rakott ki véleményeket (én nem kérdeztem hanem az alapján aki látta a storyjait) és rólam csak ennyit tudott írni. Azóta rájöttem hogy hülyeség de azért eléggé zavar. Nem ismerem szóval nem kéne foglalkoznom vele
2022. aug. 24. 11:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!