Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvesztettem a valóság érzetem...

Elvesztettem a valóság érzetem, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban semmit sem érzek valóságosnak. Még a saját családom is olyan "furcsa". Vagyis én úgy érzem mintha nem a sajátom lenne, vagy valamin keresztül nézném őket.Az egész olyan mintha videójátékban vagy filmben lennék. Egyszerűen nem érzem az egész valóságot. Nem tudok emberek közé menni mert egy idő után bepánikolok és lefagyok. A folyamatos fejfájás pedig megőrít. Lehet ennek valami oka? Vagy csak ezzel jár a "tinikor"?

16/L


2022. aug. 23. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Derealizációra tippelek.
2022. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Történt valami megterhelő?
2022. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát a tavalyi tanévem tulsagosan eseménydús volt. Akkor kezdtem a középsulit és nem igazán jött be. Egyátalán nem az én stílusom és egyedül érzem ott magam, hiába vesznek körül. A barátaimnak viszokt nagyon bejött a dolog, új barátok párkapcsolat bulik minden össze jött nekik mint a filmekben és emiatt el távolodtunk. Volt egy kt halaleset is szóval elég megterhelő volt...
2022. aug. 24. 10:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!