Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mást is nagyon jól kikapcsolna...

Mást is nagyon jól kikapcsolnak a gyerekes rajzfilmek?

Figyelt kérdés

Elég sok stressz-forrás van mostanában az életemben.

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a mesék, különösen a kifejezetten gyerekes mesék sokkal jobban kikapcsolnak mint bármi más.


Nem kell gondolkodni, csak nézni. Szóval nem olyan mint egy vígjáték vagy showder klub stb.


Más is tapasztal hasonlót?


28/F


U.i.: olyanokra gondolok mint a Tom&Jerry, Gyalogkakukk, Rollie Pollie Ollie stb.



2022. aug. 27. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Ghibli animék hatnak így, ha csak a stressz van.
2022. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sokkal vagyok idősebb mint te, és van hogy egy Shrek vagy egy gyalogkakukk mesén lazulok, de van hogy fortniteozok. Ha olyankor látnád a barátnőm arcát :D ezért jegeljük a gyerekkérdést.
2022. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én lassan 40 vagyok de ha az kell hogy “kisüssem” az agyam akkor szívesen nézek SpongyaBobot vagy Madagaszkár pingvinjeit, de a Hotel Transylvania is nyerő.
2022. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a "gyerekes" dolgokat.

De most őszintén, amikor minden filmben

1. megy a dráma

2. öldökölnek

3. lopnak, csalnak, hazudnak

és nekem is ez megy a saját életemben és ettől vagyok stresszes akkor miért ne tetszene jobban egy kis mese mondjuk egy vízipókról?

2022. aug. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ki szokott kapcsolni. Főleg a vicces rajzfilmek. Egy kicsit kiszabadulok a valóságból.
2022. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En vasarnap reggelente sokszor Hupikek torpikeket szoktam nezni az agybol. 🤷🏼‍♀️

Nagyot dob a komfortomon, ujra gondtalan gyereknek erzem magam.

De a korabban felsoroltakat is imadom. Johnny Bravo, Pindur Pandurok.

Plusz a magyarokat is: Mekk Elek, Mezga Geza, Magyar Nepmesek stb

Ezek kozul valasztok lazulasra.

2022. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Nem kell gondolkodni, csak nézni. Szóval nem olyan mint egy vígjáték vagy showder klub stb"


Ott se nagyon kell...

2022. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. Gyermekkoromban a kedvenc mesefilmem a Minden kutya mennybe megy volt. Beszélő kutyák vannak és énekelnek benne. Ezen kívül szerencsejáték, dohányzás, alkohol, gyilkossági kísérlet, gyilkosság, börtönből szökés, emberrablás, kihasználás, lopás, hazugság és jó pár ijesztő szereplő.

Ezzel elég jól leírtam egy csomó mai felnőttfilmet, ez mégis gyerekeknek készült. Sokkal jobban ki tudok kapcsolódni egy ilyenen, mint egy olyanon, ahol mindenki elnyeri az igaz szerelmet.

(Meg a 4 Dino New Yorkban)

2022. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!