Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 171cm és 43kg-van bent tarthat...

171cm és 43kg-van bent tarthatnak pszichiátrián ? Szorongás miatt járok be napi szinten, de emiatt az étvágyam is 0. Fogytam 5 kilót az elmúlt pár hétben, de alapból azért az 50 kg-t meg szoktam ütni ..

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Az orvosodat kérdezd.
2022. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
ÉLetveszélyben vagy, remélem, nem hagynak éhen pusztulni, mert már az következik.
2022. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4%

Én 175 cm és 46 kg voltam. Könyörögtem a házinak és a pszichiáternek is, hogy javasoljon valamit, ami étvágyat fokoz. Lest@rtak.


Végül adtak gyógyszert pszichózisra. Annak mellékhatása volt az étvágyfokozás. Azzal híztam.


Évekkel később tudtam meg, hogy tápszert lehet venni. Azzal később hízram.

2022. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Tényleg, nutridrink a neve, van gyümölcsízekben meg csokis meg vaníliás, és iszogatod, és hízol tőle, vegyél patikában.
2022. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Te vagy az Dávid?
2022. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!