Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aneptinex kinek használt...

Nikol66 kérdése:

Aneptinex kinek használt milyen tapasztalatok vannak róla? Szedte valaki Helex Sr rel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma voltam a pszihiáteremnél és eddig 2xfél szem Helex sr-t szedtem kevert szorongássos depresszióra és most irt fel egy Aneptinex nevű gyógyszert amire annyit mondod hogy egy enyhe kedély javító és szorongás csökkentő gyógyszer és elvette a reggeli Helex sr t!

Így maradt az hogy az Aneptinex 2x1 és a Helex sr ből egy fél szem estére! Arra lennék kíváncsi hogy kinek vált be az Aneptinex? És hogy szedte e valaki ezt a kombinaciót egybe? Nem tompít le nagyon?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2022. aug. 30. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szedtem így, de nekem semmit nem csinált. Még mellékhatása se volt. De ez nem azt jelenti, hogy neked nem lehet jó, ki kell várni az időt és majd kiderül.
2022. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én aneptinexet szedek napi 3x, este egy fél szem olanzapint.

Úgyszint kevert szorongásos depresszióra, 2 hónapja már, de semmi változás :)

2022. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!