Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettenetesen szorongok mit...

Rettenetesen szorongok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam, nagyon pánikolok. 2018 óta beköltöztem egy támogatott lakhatásba. Csak rezsit fizetünk. Félek nehogy utólag kitalálják hogy bérleti díj is lesz mert akkor nem tudom kifizetni és utcára kerülök . Mit csináljak?
2022. aug. 30. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Lélegezz papírzacskóba, aztán nézd meg, hogy mi lesz ma este a tévében.
2022. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Melyik megyében laksz? Kell keresned egy olyan állást ami fizet annyit hogy ki tudd fizetni az esetleges bérleti díjat is, nincs más megoldás kedves kérdező. Ahhoz hogy ne pánikolj így tudod megoldani.


Az első ami fontos jobb álláslehetőség megnyerésére:


Önbizalom. Elsőnek tedd magad rendbe külsőleg, gondolok itt a hajadra, arcodra, szájhigénia stb, ez ad egy alap önbizalmat. Utána kell elkezdened a belsődet "edzeni" hogy higgy magadba. Ezt úgy érheted el hogy problémákat kell megoldanod. Lesznek hibák de a hibáidból tanulsz. Elmész egy állástinterjúra de elrontod? Semmi baj, a következőben már rutinosabb leszel és így tovább.


Ne félj hibázni, ne félj attól hogy mit gondolnak. A legfontosabb Te vagy, az hogy neked jobb lesz. Ha ülsz a fenekeden és pánikolsz sajnos nem változik semmi, küzdened kell a jobb létért.

2022. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja és az első válaszolónak üzenem: Fogalmad sincs milyen pánikbetegként élni, csak idehánytad a gúnyos kommentedet ahelyett hogy segítenél neki egy hasznos tanáccsal. Ha megtapasztalnád milyen biztosan nem küldtél volna ilyet neki te bunkó.
2022. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
#3: Bunkó te vagy, de még pluszba idióta is. A pánikot a hiperventilláció mélyíti és a papírzacskó segít leküzdeni. De nehogy használd, szenvedj tovább te is és akkor már ketten lesztek a kérdezővel.
2022. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: A papírzacskós tippnek utánaolvastam és tényleg működik, sorry hogy lebunkóztalak. Nekem úgy jött le hogy szándékosan szemétséget írsz mert sajnos már tele van ez az oldal trollokkal meg rosszindulatú emberekkel.
2022. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Attól hogy pánikolsz, nem lesz megoldva a létbizonytalanságod, ami miatt szorongsz. Nem tudom milyen munkalehetőségek vannak, de keress munkát, vagy ha van, akkor másodállást. A rezsi árak, élelmiszer árak emelkedése előbb utóbb az emberek többségében szorongást fog okozni, amit a létbizonytalanság fog okozni.
2022. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!