Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szoktál új szokást...

Hogyan szoktál új szokást kialakítani?

Figyelt kérdés
Írsz napirendet? Mikor válik rutinná? Nehéz egy hosszabb szünet után újra visszatérni a korábbi kerékvágásba?

2022. aug. 30. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Eddig meg sose sikerult jo szokast kialakitani, mert


1. elfelejtek egy ido utan napirendet irni, pedig azzal kezdem.

2. emberfuggo kinel mennyi ido egy szokas kialakitasa, aki lazabb tipus annak sokaig, nekem spec honapok kellenek h valami megszokassa valljon. De ez eveket is jelenthet, sot evek kellenek valaminek h szilardan megmaradjon egy bevett szokasnak. Olyan ez mint a fogmosas, annak se hetek kellenek h a gyereknel szokassa valljon.

3.Nehez visszaternem a szokashoz nagyon.


Most probalkozok szokast kialakitani, kell a napirend iras, jutalom bevezetese olyan ertelemben, h ha xy-t megcsinaltam akkor johet csak z. Idore meg sok-sok hetet, honapot, de nalam lehet az evek lesz a tuti, mire olyanna valik kb. mint a fogmosas. Nehezen tartom magamat a rutinokhoz.

2022. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont így vagyok én is. Köszönöm, a válaszod!
2022. aug. 30. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!